شروع کشاورزی توکن DeFi بیمه شده (POSI)

شروع کشاورزی توکن DeFi بیمه شده (POSI)

شروع کشاورزی توکن DeFi بیمه شده (POSI)

iBG: توکن DeFi بیمه شده (POSI) شروع به کشاورزی با عملکرد مورد انتظار خود می کند.

 

در پی راه اندازی اولین و تنها توکن DeFi جهان (POSI) در PancakeSwap  کاربران iBG اکنون می توانند انتظار افزایش تولید محصول را داشته باشند که به هر یک از اعضای جامعه فرصت بیشتری برای حفظ نقدینگی و افزایش ثروت آن‌ها می‌دهد.

دارایی غیر متمرکز(DeFi) فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاران در سراسر جهان ایجاد کرده است. با توجه به دارایی های دیجیتال و انقلاب FinTech ، iBG Finance با راه اندازی رسمی خود، استفاده حداکثری از این فضا را برای افراد عادی آسان می‌کند.

امروزه پلتفرم های DeFi از روشی به نام کشاورزی با بهره وری استفاده می کنند تا جامعه را قادر می‌سازد سرمایه گذاری خود را افزایش داده و ثروت خود را از یک منبع نقدینگی به صندوق دیگری منتقل کنند تا از جذاب ترین نرخ بهره، بهره مند شود که در موسسات مالی سنتی نمی تواند به آن دست یابد.

از آنجا که این صنعت همچنان صنایع را در سراسر جهان مختل می کند و با سرعت بی سابقه ای رشد می کند، برنامه مدیریت ثروت هوشمند iBG Finance ، iBG Robo Advisory فناوری های پیشرفته هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را به همراه پروتکل های امنیتی قوی برای اولین کاربران ارائه می دهد.

پس از راه اندازی اولیه در زنجیره هوشمند Binance ، کاربران iBG اکنون می توانند انتظار بهبودهای زیر را در تجربه کاربری برنامه مدیریت ثروت هوشمند داشته باشند:

  • ایمنی و امنیت بی نظیر سرمایه گذاران با بیمه POSI ، که به طور کامل توسط سندیکای لویدز لندن بیمه شده است
  • در دسترس بودن توکن در مبادلات
  • کارآیی و انعطاف پذیری در انتقال و مدیریت دارایی های DeFi از طریق برنامه iBG Robo Advisor در آینده.

 

1400/5/28

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها