سیگنال معامله گران بازار ارز

سیگنال معامله گران بازار ارز

سیگنال معامله گران بازار ارز

سیگنال معامله گران بازار ارز برای کاهش قیمت دلار

 

دیشب برخی بازیگران ارزی در معاملات پشت خطی نشان دادند که تمایلی برای رفتن به سوی حمایت ۲۷ هزار تومانی را ندارند.صحبت های معامله گران نشان می دهد که انتظارات نزولی در بازار بیشتر شده است.

امروز معامله گران یک بار دیگر دو نقطه حمایتی در بازار ارز را مورد آزمون قرار خواهند داد. اولین نقطه ۲۷ هزار تومان است که دلار در صورت از دست دادن آن، به سوی نقطه حمایتی ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان حرکت خواهد کرد.

در هفته های اخیر، اسکناس آمریکایی به زیر محدوده ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان نرفته است و شکست این نقطه، مجوز فروش را برای معامله گران بیشتری صادر خواهد کرد. در صورتی که دلار به زیر نقطه یاد شده نرود، احتمال برگشت به سوی دو نقطه ۲۷ هزار و ۳۰۰ و ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان زیاد خواهد شد. رفت و برگشت دلار در هفته های اخیر در دامنه ۲۶ هزار و ۸۰۰ تا ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان بارها صورت گرفته است.

به نظر می رسد مجموع اخبار سیاسی روزهای اخیر، برخی معامله گران را به این نتیجه رسانده است که ممکن است، به زودی مذاکرات هسته ای از سر گرفته شود. این موضوع موجب شده است که معامله گران در خرید ارز احتیاط کنند. با این حال، همانطور که بازار با چند خبر مثبت در مسیر نزولی قرار گرفت، با تغییر جو اخبار به سرعت می تواند در جهت صعودی قرار بگیرد.

 

1400/6/26

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها