سیگنال معامله گران بازار ارز

سیگنال معامله گران بازار ارز

سیگنال معامله گران بازار ارز

سیگنال معامله گران بازار ارز برای کاهش قیمت دلار

 

دیشب برخی بازیگران ارزی در معاملات پشت خطی نشان دادند که تمایلی برای رفتن به سوی حمایت ۲۷ هزار تومانی را ندارند.صحبت های معامله گران نشان می دهد که انتظارات نزولی در بازار بیشتر شده است.

امروز معامله گران یک بار دیگر دو نقطه حمایتی در بازار ارز را مورد آزمون قرار خواهند داد. اولین نقطه ۲۷ هزار تومان است که دلار در صورت از دست دادن آن، به سوی نقطه حمایتی ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان حرکت خواهد کرد.

در هفته های اخیر، اسکناس آمریکایی به زیر محدوده ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان نرفته است و شکست این نقطه، مجوز فروش را برای معامله گران بیشتری صادر خواهد کرد. در صورتی که دلار به زیر نقطه یاد شده نرود، احتمال برگشت به سوی دو نقطه ۲۷ هزار و ۳۰۰ و ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان زیاد خواهد شد. رفت و برگشت دلار در هفته های اخیر در دامنه ۲۶ هزار و ۸۰۰ تا ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان بارها صورت گرفته است.

به نظر می رسد مجموع اخبار سیاسی روزهای اخیر، برخی معامله گران را به این نتیجه رسانده است که ممکن است، به زودی مذاکرات هسته ای از سر گرفته شود. این موضوع موجب شده است که معامله گران در خرید ارز احتیاط کنند. با این حال، همانطور که بازار با چند خبر مثبت در مسیر نزولی قرار گرفت، با تغییر جو اخبار به سرعت می تواند در جهت صعودی قرار بگیرد.

 

1400/6/26

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است

    0
    افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
    ()
    x