سود Q2 صرافی Coinbase نشان می دهد حجم معاملات اتریوم برای اولین بار از بیت کوین پیشی گرفته است.

در روز سه شنبه 10 آگوست، صرافی ارزهای رمزپایه Coinbase گزارش درآمد سه ماهه دوم خود را منتشر کرد، این شرکت در فهرست NASDAQ در آمد سرسام آوری از 2023 میلیارد دلار را اعلام کرده است.

در خلال دوره سه ماهه اول، این شرکت درآمد خالص 1.61 میلیارد دلار را گزارش کرد. سه ماهه دوم بازار ارزهای دیجیتال بی‌ثبات بود زیرا BTC و ETH بیش از 50 درصد اصلاح قیمت داشتند. با این حال یک نقطه عطف مهم این بود که حجم معاملات اتریوم برای اولین بار در تاریخ از بیت کوین پیشی گرفت. حجم کل معاملات در مقایسه با سه ماهه قبل 38 درصد افزایش یافت و به 462 میلیارد دلار رسید. نه تنها تقاضای بازیکنان خرده فروش و سازمانی برای اترویم افزایش یافت بلکه رشد سیستم های DeFi و NFT نیز به نفع اتریوم بوده است.

اتریوم از زمان سقوط بازار در سال 2020 تاکنون، از بیت کوین پیشی گرفته، حتی امسال با وجو سود 50 درصدی بیت کوین اتریوم با 6 برابر قیمت یا بازده 500 درصدی معامله شده است. بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کرده اند که قیمت اتریوم تا پایان سال 8.000 تا 10.000 دلار قیمت داشته باشد. راه اندازی هارد فورک لندن و اجرای EIP-1559 به کمبود عرضه اتریوم و افزایش تقاضا کمک کرده است. هرچه به راه اندازی کامل اترویم نزدیک می‌شویم، تقاضای اتریوم همچنان افزایش میابد. در حال حاضر اتریوم یا 3.153 دلار معامله می‌شود و ارزش بازار 369 میلیارد دلار است.

 

 

20 مرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.