سود دبی از گسترش بازار رمزنگاری در خاورمیانه

سود دبی از گسترش بازار رمزنگاری در خاورمیانه

سود دبی از گسترش بازار رمزنگاری در خاورمیانه

دبی از گسترش بازار رمزنگاری در خاورمیانه سود خواهد برد

 

به گفته استفان استونبرگ، مدیرعامل صرافی Bittrex Global. امارات متحده عربی (UAE) و دبی یکی از دوستانه ترین حوزه های قضایی برای صنعت ارزهای دیجیتال هستند. استونبرگ یکشنبه در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که احتمالاً دبی از گسترش بازار رمزنگاری در خاورمیانه سود خواهد برد. زیرا رگلاتورهای محلی به طور فزاینده ای فناوری های مرتبط با بلاک چین را میپذیرند.

وی اظهار داشت امارات متحده عربی و دبی روند درستی را در پیش گرفته‌اند. و پروژه های منطقه ای زیادی را جذب خواهند کرد. او ادامه داد که این حوزه های قضایی مکانی عالی برای ایجاد پروژه هایی مربوط به توکن ها یا اداره یک صرافی هستند. عمدتاً به این خاطر که منطقه به عنوان گریزگاه ​​مالیاتی شناخته میشود. امارات متحده عربی در مارس 2021 در کنار سوئیس و برمودا به یکی از بزرگترین بهشت های مالیاتی با رشد سریع تبدیل شده است.

صرافی Bittrex Global یک پلتفرم معاملاتی رمزنگاری جهانی برای صرافی Bittrex است. این صرافی به عنوان یکی از بزرگترین صرافی های دیجیتال مستقر در ایالات متحده شناخته میشود.

طبق گزارش کوین تلگراف، امارات اخیراً حضور خود را در صنعت دارایی های دیجیتال تقویت کرده است. در حالی که عبدالله بن طوق المری، وزیر اقتصاد امارات در ماه آوریل اعلام کرد که ارزهای دیجیتال و توکنایز کردن دارایی ها، کلید برنامه های این کشور برای دو برابر کردن دستاوردهای اقتصادی خود در 10 سال آینده هستند.

1400/6/9

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها