سنت اسکور بازار ارزهای دیجیتال نزدیک به منطقه مثبت

سنت اسکور بازار ارزهای دیجیتال نزدیک به منطقه مثبت

سنت اسکور بازار ارزهای دیجیتال نزدیک به منطقه مثبت

احساسات حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال در حال بهبود است

به گزارش کریپتو نیوز، احساسات حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال برای چهارمین هفته متوالی ببهبود یافته و به نزدیکی منطقه مثبت رسیده است. بر اساس داده‌های وب‌سایت تحلیلی اومنیکس (Omenics)، میانگین متحرک ۷ روزه امتیاز احساسات بازار یا همان سنت اسکور (sentscore)، برای ۱۰ ارز برتر ۵.۹۴ است. ۶ مورد از این فهرست ۱۰ ارزی اکنون در منطقه مثبت هستند، ولی سقوط گسترده یکی از این ارزها امتیاز کلی فهرست را پایین آورده است.

امتیاز احساسات بازار همواره عددی بین ۰ تا ۱۰ است. امتیاز بالاتر از ۵.۹ در منطقه مثبت و امتیاز زیر ۴ در منطقه منفی قرار می‌گیرد.

امتیاز احساسات ۷ ارز در طول هفته گذشته افزایش یافته است. سنت اسکور ریپل با رشدی ۱۰.۹ درصدی بهترین عملکرد را داشته و ارزهای تتر و بیت کوین هم به ترتیب با رشد ۷.۶ و ۶ درصدی در رده‌های بعدی قرار می‌گیرند. سنت اسکور ارزهای چین لینک، کاردانو، پولکادات و اتریوم هم در این مدت بین ۱.۷ تا ۴.۳ درصد رشد داشته است.

در میان ۳ ارزی که هفته گذشته با کاهش امتیاز احساسات روبه‌رو شدند، یو‌اس‌دی کوین (USDC) با سقوط ۱۵ درصدی بدترین عملکرد را داشته و بایننس کوین و یونی سواپ هم هرکدام به ترتیب سقوطی ۲.۵ و ۱.۲ درصدی را تجربه کرده‌اند.

در تایم‌فریم ۲۴ ساعته، ۵ ارز بیت کوین، اتریوم، چین لینک، پولکادات و کاردانو در منطقه مثبت و ۴ ارز دیگر در محدوده بین ۵.۶ تا ۵.۹ قرار گرفته‌اند.

 

گزارش

ریپل

تتر

بیت کوین

چین لینک

کاردانو

پولکادات

اتریوم

بایننس کوین

یونی سواپ

1400/5/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها