سناریوی هایپربولیک در روند بیتکوین

سناریوی هایپربولیک در روند بیتکوین

سناریوی هایپربولیک در روند بیتکوین

تحلیلگر PlanB ایجاد سناریوی هایپربولیک در روند بیتکوین را پیش‌بینی می‌کند.

تحلیلگر PlanB برای سه ماهه اول سال 2020 تحلیل بیتکوین خود را آپدیت کرده است و معتقد است بیتکوین رشد سریع هایپربولیکی را تجربه خواهد کرد و عملکردش از بقیه دارایی‌ها بهتر خواهد بود.در مصاحبه‌ای با Anthony Pompliano تحلیلگر PlanB اظهار داشت بر اساس مدل‌های مختلف این احتمال برای بیتکوین وجود دارد که تا ابتدای سال آینده 700 درصد رشد کند.

به گفته وی اگر به سیگنال‌های Onchain توجه کنیم به نظر تا سقف قیمتی شش ماه از اینجا فاصله داریم که این زمان انتهای سه ماهه اول 2020 می‌شود. از نظر وی تا انتهای سال قیمت بیتکوین بالای 100 و 135 هزار دلار خواهد بود. سپس این رشد ادامه خواهد داشت و مطابق با مدل S2FX به هدف 288 هزار دلار می‌رسیم. این تحلیلگر می‌گوید اگر در سه ماهه اول و سه ماهه دوم سال آینده قیمت‌های 300 یا 400 یا 500 هزار دلار دیده شوند تعجب نخواهد کرد.

از نظر وی سناریوس هایپر بولیک از نظر فیزیکی، دینامیکی و ریاضی در بیت کوین بهتر از سایر دارایی های دیجیتال است و ممکن است بین سال های 2024 تا 2028  اتفاق بیفتد.

معامله‌گران این نکته را در نظر بگیرید که این گونه اخبار صرفا اظهارنظر شخصی افراد شناخته شده در حوزه رمزارزها است و نمی‌تواند مبنای انجام معاملات قرار بگیرد.

dailyhodl

1400/8/16

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها