سرعت رشد معاملات رمز ارزها

مجمع جهانی اقتصاد،سرعت رشد معاملات رمز ارزهای کاردانو(ADA)، ریپل(XPR)، سولانا(SOL)، سلو(CELO)، الگورند(ALGO) و استلار(XLM) را بررسی می‌کند.

https://dailyhodl.com/2021/07/26/world-economic-forum-outlines-speed-of-cardano-xrp-solana-celo-alogrand-and-stellar-lumens/

مجمع جهانی اقتصاد (WEF)، سرعت رشد برخی دارایی‌های رمزنگاری را بررسی می‌کند تا مشخص شود که این رمزارزها چقدر قابلیت معامه در زمان خاص را دارا هستند. سازمان بین المللی سوئیس برای همکاری عمومی و خصوصی به پلتفرم قرارداد هوشمند کردانو(ADA) نگاه می‌کند و جزئیات مربوط به معاملات قابل پردازش در ثانیه را ارائه می‌دهد.

در این گزارش آمده که ” کاردانو یک شبکه بلاک‌چین (PoS) و سیستم عامل هوشمند است که هدف آن ارائه چندین ویژگی از طریق طراحی لایه ای و مدولار است و امکان 257 تراکنش در ثانیه را فراهم می‌کند. گزینه بعدی موجود در لیست مجمع جهانی اقتصاد (XRP) و بلاک چین آن است، (XRP) دارای 1500 معامله در ثانیه و میزان 0.0003 دلار در هر معامله را دارد. مجمع جهانی اقتصاد همچنین توان رقیب اتریوم یعنی سولانا را بررسی می‌کند و آن را یک شبکه بلاک‌چین اثبات سهام توصیف می‌کند و می‌گوید:” سئلانا با افزایش استفاده از پروتکل سیستم های خردکن دو لایه، زمان معاملات را با مقیاس بندی سریع‌تری انجام می‌دهد”.

دارایی رمزنگاری دیگر “سلو” است که به گونه ای طراحی شده که کاربران تلفن هوشمند را قادر به ارسال و دریافت پول می‌کند. زمان معاملات “سلو” تقریبا 5 ثانیه با 1000 تراکنش در ثانیه است. این سازمان “الگو(ALGO)” را شبکه ای توصیف می‌کند که به شرکت‌های مالی سنتی و غیر متمرکز هم اجازه ایجاد برنامه‌های غیر متمرکز را می‌دهد. “الگو” در 5 ثانیه امکان ایجاد 1000 معامله را فراهم می‌کند.

آخرین سکه در این طرح (XLM) است که برای پرداخت‌های مرزی شاخته شده است و سقف معاملات آن در حال حاضر 1000 عملیات در هر 5 ثانیه است.

1400/05/05

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.