سبقت ارزش بیت کوین از طلا و اتریوم 25 هزار دلاری

سبقت ارزش بیت کوین از طلا و اتریوم 25 هزار دلاری

سبقت ارزش بیت کوین از طلا

سو ژو: ارزش بیت کوین از طلا سبقت خواهد گرفت و اتریوم 25 هزار دلاری خواهد شد

 

سو ژو، بنیانگذار و مدیرعامل صندوق پوشش ریسک Three Arrows Capital اخیراً در گفتگویی اظهار داشت که شاخص تسلط بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال اهمیت زیادی ندارد و فقط برای میلیاردرها مناسب است. به عقیده وی، ارزش بیت کوین از طلا فراتر خواهد رفت و اتریوم نیز در نهایت به 25000 دلار خواهد رسید.

به گزارش یوتودی، صحبت های اخیر وی خطاب به تازه واردانی است که به جای سرمایه گذاری در بیت کوین و اتریوم، برای کسب دستاوردهای نجومی به سراغ ارزهای پرریسکی چون دوج کوین رفته اند.

ژو خاطرنشان کرد که اگر امروز بخواهد به بازار وارد شود، بر روی اولنچ و سولانا سرمایه گذاری خواهد کرد. با این وجود، وی همچنان معتقد است بیت کوین و اتریوم به صعود ادامه خواهند داد و ارزش بزرگترین ارز دیجیتال بازار در نهایت از طلا فراتر خواهد رفت و اتریوم نیز به 25 هزار دلار خواهد رسید.

در ماه فوریه وی پیش بینی عجیبی در رابطه با بیت کوین مطرح کرد. بر اساس پیش بینی وی، قیمت بیت کوین در دراز مدت به 2.5 میلیون دلار خواهد رسید.

با این حال برخی معتقدند بیت کوین به رشد خود ادامه نخواهد داد. الکس کروگر، اقتصاددان مطرح اخیراً در توییتی نوشت که سرمایه گذاران ارزهای دیجیتالی که به دنبال بازدهی فوق العاده هستند باید پول خود را در جای دیگری سرمایه گذاری کنند.

1400/6/30

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها