سبزپوش شدن بورس‌های جهانی

سبزپوش شدن بورس‌های جهانی

سبزپوش شدن بورس‌های جهانی

بورس آمریکا
در وال استریت بیشتر شاخص ها صعودی بودند؛ تا جایی که دو شاخص از سه شاخص اصلی بورسی در سطح بالاتری از روز قبل خود بسته شدند.
شاخص «داوجونز ایدانستریال اوریج» با ۰.۴۷ درصد افزایش نسبت به روز قبل و در سطح ۳۵ هزار و ۲۷۵.۲۰ واحد بسته شد. شاخص «اس اند پی ۵۰۰» با ۰.۰۹ درصد صعود تا سطح ۴۴۳۶.۲۶ واحدی بالا رفت و دیگر شاخص مهم بورسی آمریکا یعنی «نزدک کامپوزیت» با ۰.۵۲ درصد کاهش در سطح ۱۴ هزار و ۷۸۶.۷۹ واحدی بسته شد.

بورس‌های اروپایی
شاخص “فوتسی ۱۰۰” بورس لندن با ۰.۴ درصد افزایش نسبت به روز قبل و در سطح ۷۱۶۱.۰۴ واحد بسته شد.  شاخص “دکس ۳۰” بورس فرانکفورت در آلمان با افزایش ۰.۱۶ درصدی و ایستادن در سطح ۱۵ هزار و ۷۷۰.۷۱ واحدی به کار خود خاتمه داد و شاخص “کک ۴۰” بورس پاریس با پیشروی ۰.۱ درصدی در سطح ۶۸۲۰.۲۱ واحد بسته شد. در مادرید شاخص “ایبکس ۳۵” ۰.۳۷ درصد بالا رفت و به ۸۸۹۹.۰۱ واحد رسید.
بورس‌های آسیایی
شاخص “نیک کی ۲۲۵” بورس توکیو ژاپن با صعود ۰.۲۴ درصدی تا سطح ۲۷ هزار و ۸۸۸.۱۵ واحدی بالا رفت. شاخص “هانگ سنگ” بورس هنگ‌کنگ ۱.۲۳ درصد بالا رفت و در سطح ۲۶ هزار و ۶۰۵.۶۲ واحد بسته شد.
طلا و نقره
بهای هر اونس طلا با افزایش ۰.۲ درصدی نسبت به روز قبل در سطح ۱۷۳۰.۲۹ دلار معامله شد. هر اونس نقره با کاهش ۰.۱۱ درصدی به ازای ۲۳.۳۵ دلار مبادله شد.

 

 

20 مرداد 1400

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها