زنجیره هوشمند بایننس

زنجیره هوشمند بایننس

زنجیره هوشمند بایننس

زنجیره هوشمند بایننس (BNB)  به 90 میلیارد دلار رسید.

شواهد مربوط به شاخص ‌های مربوط به میزان استفاده از زنجیره هوشمند بایننس حاکی از ان است که سطح استفاده از این بلاکچین به بیشترین میزان خود در ماه جولای سال 2021 رسیده است. توکن نیتیو این شبکه با نام BNB نیز افزایش قدرتمندی را تجربه کرده است.

شاخص‌های بسیاری نشان می‌دهند که سرمایه‌گذاران خرد در تعداد زیاد در حال سرازیر شدن به زنجیره هوشمند بایننس (BSC) هستند. از جمله این شاخص‌ها تعداد توکن‌های منتقل شده بر بستر این بلاکچین، میزان هزینه گس (Gas)  که روزانه در این شبکه استفاده می‌شود و همچنین تعداد آدرس‌های فعال این زنجیره هستند.

در ماه جولای  سال جاری، زمانی که تعداد کاربران زنجیره هوشمند بایننس به اوج خود رسید، میزان توکن‌های منتقل شده در شبکه به حدود 12.5 میلیون رسید. امروز یعنی 31 اکتبر این میزان به تقریبا 15 میلیون رسیده است که نشان می‌دهد تقاضا چهت استفاده از این اکوسیستم به اوج جدیدی رسیده است. طبیعی است که با افزایش توکن‌های جا به جا شده در شبکه، میزان گس سوزانده شده نیز افزایش می‌یابد.

میزان گسی که روزانه در شبکه به BNB پرداخت می‌شود به بیش از 1750 میلیارد Gewi رسیده است که با اوج خود در ماه جولای یعنی 2000 میلیارد Gewi فاصله اندکی دارد.

forbes

1400/8/9

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *