زمان مناسب برای عرضه اولیه سهام صراف FTX

زمان مناسب برای عرضه اولیه سهام صراف FTX

 زمان مناسب برای عرضه اولیه سهام صراف FTX

مدیرعامل صرافی FTX: اکنون زمان مناسبی برای عرضه اولیه سهام این صرافی نیست.

 

“Sam Bankman-Fried” مدیر اجرایی FTX مشتقات بورس، در مصاحبه با Forbes علاقه ای به عرضه سهام نشان نداده و بیان کرده “الان زمان مناسبی نیست”. وی بیان کرد که در حال تحقیق در مورد این موضوع هسستند تا ببینند که مناسب کارآن‌هاست یا خیر، و لزومی برای انجام آن نمی‌بینند زیرا به اندازه کافی شرکت سود آوری هستند.

Bankman-Fried معتقد است اولین بار نیست که عرضه اولیه رمزنگاری وارد بازار می‌شود و برای حمایت از آن گفت که عرضه سهام به افزودن نقدینگی به بازارها کمک می‎کند و به طور کلی آن را کارآمد تر می‌کند.

پیش بینی هایی وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است روزی DEXها از همتایان متمرکز خود که FTX یکی از آن‌هاست پیشی بگیرند. Bankman در برابر این پیش بینی موضع گیری می‎کند و می‌گوید DEXها زمانی می‌توانند در معاملات جهانی خودی نشان دهند که به اوج خود برسند.

به گفته Bankman-Fried ، FTX سخت در تلاش است تا از برخورد با نهادهای نظارتی جلوگیری کند. یکی از اقدامات در این زمینه کاهش اهرم مالی آن در صرافی‎های برتر مانند Binance است.

وی در این باره گفت: عرضه اولیه سهام FTX مدنظر ما است اما به دلیل شرایط فعلی بازار اوراق بهادار این اقدام را متوقف می‌کنیم.

1400/6/9

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *