ریزش سهم ها در آمریکا

ریزش سهم ها در آمریکا

ریزش سهم ها در آمریکا

سهام ها بعد از گزارش ضعیف خرده فروشی امریکا، در حال ریزش هستند

 

ساعاتی پیش ایالات متحده امریکا گزارش شاخص خرده فروشی ماه ژوئیه خود را منتشر کرد. خرده فروشی نسبت به ماه قبل برای ماه ژوئیه 1.1% ریزش داشته است. اقتصاددانان و تحلیل گران پیشبینی کرده بودند این کاهش فقط تا رقم 0.3% باشد.

بدون احتساب خودروها، شاخص خرده فروشی نسبت به ماه قبل 0.4% کاهش داشته است. اقتصاددانان پیشبینی افزایش این رقم را تا 0.1% کرده بودند.

شاخص آتی S&P 500 بعد از انتشار این گزارش، شروع به ریزش کرده است. شاخص احساسات مصرف کننده هم بدتر از پیشبینی ها و انتظارات اقتصاددانان، منتشر شد.

تحلیل گران انتظار افزایش شاخص تولیدات صنعتی را 0.5% درصد نسبت به ماه گذشته بعد از رشد 0.4% ماه ژوئن، دارند. پیش بینی می شود تولیدات کارخانجات نسبت به ماه گذشته، 0.6 درصد رشد داشته باشد.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمیدیت به تازگی زیر سطح 67 دلار رسیده است و در حال آزمایش قیمت 66.50 دلار می باشد علت آن هم این است که معامله گران نگران این هستند که کشورهای جهان مجبور شوند اقدامات اضافی برای مهار شیوع نوع دلتا کووید را انجام دهند که این مسئله می تواند تقاضا برای نفت خام را کاهش دهد.

بازده اوراق قرضه خزانه داری 10 ساله در حال حاضر در تلاش است به زیر 1.22 درصد برسد زیرا معامله گران به دلیل نگرانی از شیوع نوع دلتا ویروس کرونا برای خرید اوراق بهادار دولت ایالات متحده هجوم آورده اند.

1400/5/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها