رکورد دیگر قیمت شیبا

رکورد دیگر قیمت شیبا

رکورد دیگر قیمت شیبا

قیمت شیبا اینو با پشت سر گذاشتن دوج کوین در بازار به رکورد دیگری رسید.

شیبا اینو مانند یک دونده المپیک 100 متر، هیجانی است و هر روز به رکوردهای جدید (ATH) می رسد. این سکه مبتنی بر میم برای اولین بار در تاریخ خود 0.000088 دلار را کسب کرده است. اعتقاد بر این است که SHIB به زودی به بالای 0.0001 دلار صعود خواهد کرد و مرحله کشف قیمت را از نو آغاز خواهد کرد.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت 0.000087 دلار معامله می شود. ارزش بازار آن به 42.3 میلیارد دلار رسیده است و درست کمتر از  پولکادوت است که 42.8 میلیون دلار است. Dogecoin با سهم بازار 31.3 میلیارد دلار به جایگاه یازدهم سقوط کرده است. اگر SHIB رالی را دست نخورده نگه دارد، انتظار داریم که جایگاه DOT ​​و XRP را در ده جایگاه برتر به چالش بکشد.

شیبا اینو به راحتی در دست گاوهایی است که روی افزایش قیمت به بالای 0.0001 دلار تمرکز دارند. ارتش شیبا در حال حاضر یکی از نیروهای غیرقابل توقف در بازار ارزهای دیجیتال است که حتی با توئیت های تحریک کننده ایلان ماسک نیز ناامید نشده است.

در اوایل هفته، ایلان اعتراف کرد که مالک شیبا اینو نیست اما DOGE، بیت کوین و اتریوم را در اختیار دارد. شیبا اینو به گونه‌ای در پشت این توکن مخفی شده که گویی این اخبار انگیزه‌ای برای پیشروی به سطوح بالاتر دارد.

coingape

1400/8/6

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها