رمز ارز، پاداش معرفی مجرمان سایبری

رمز ارز، پاداش معرفی مجرمان سایبری

رمز ارز، پاداش معرفی مجرمان سایبری

مجرمان سایبری را معرفی کنید، رمزارز پاداش بگیرید!

 

وزارت امور خارجه آمریکا می‌خواهد با ارائه پاداش 10 میلیون دلاری که به صورت رمزارز پرداخت می‌شود، مجرمان سایبری را شناسایی کند.

وزارت امور خارجه آمریکا (DOS) با ابتکار جدیدی در تلاش است تا جرایم سایبری در این کشور را متوقف کند. در نتیجه، تا 10 میلیون دلار ارز دیجیتال به هر کسی که بتواند اطلاعاتی را برای شناسایی هکرها ارائه دهد، پاداش می‌دهد.

هفته گذشته، هکرها و متخصصان امنیت سایبری در کنفرانس سایبری مشهور Black Hat Briefings شرکت کردند. وزارت امور خارجه این برنامه را از طریق یک کد QR که روی بروشورها و تی‌شرت‌‌ها چاپ شده بود، تبلیغ کرد تا شرکت‌کنندگان بتوانند آن را اسکن کنند و  به صفحه مربوط به اطلاعات پاداش RFJ بروند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق TOR، یک مرورگر که امکان جستجو و ارتباط ناشناس را فراهم می‌کند، به شبکه RFJ دسترسی داشته باشند. افسران وزارت امور خارجه آمریکا معتقدند که دارک وب و استفاده از فناوری‌‌های مدرن، اشاره به ارزهای دیجیتال و بلاکچین، ابزار مناسبی برای آنها است.

یک مقام وزارت خارجه در مصاحبه با CNN گفت:

امکان ناشناس ماندن و سطح اولیه امنیت در دارک وب، احتمالاً برای این گروه از افراد مناسب‌تر است.
بنابراین فکر می‌کنم برای پیدا کردن افرادی که در دارک وب هستند و دستیابی به آنها باید از فناوری که در آن راحت‌تر هستند، استفاده کرد. نام این بازی پاداشی برای عدالت است.

1400/5/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها