رمزارزهایی که چالش های بلاکچین را رفع می کند

معرفی رمزارزهایی که چالش های بلاکچین را رفع می کند؟

 

ارز دیجیتال کوانت با هدف رفع چالش ارتباط بین بلاکچین‌ها طراحی شده است. این پلتفرم امکان اتصال بلاکچین‌های مختلف و همکاری متقابل آن‌ها با همدیگر را فراهم می‌آورد. همچنین در این بلاکچین می‌توان نرم افزار‌های مختلف را نیز تعریف کرد. تیم‌های توسعه‌دهنده برای استفاده از امکانات این شبکه باید توکن QNT خریداری کنند.

ارز دیجیتال کوانت به عنوان یک سیستم عامل دفتر کل توزیع شده و شبکه اُور لجر (Overledger Network) برای اتصال شبکه‌های مختلف بلاک چین ساخته شده است. این پروژه به عنوان اولین سیستم عامل ساخته شده برای بلاک چین‌ها معرفی شده است.

هدف اصلی کوانت ایجاد پلی بر روی شکافی است که بین بلاک چین‌های مختلف وجود دارد. ستون فقرات این پروژه شبکه اور لجر است که کوانت به عنوان اکوسیستمی که اکوسیستم‌های آینده اقتصاد دیجیتال بر روی آن ساخته خواهند شد، حساب باز کرده است.

ارز دیجیتال کوانت که آن را با نماد QNT نشان می‌دهند، اولین پلتفرم حسابرسی امنیتی مقیاس‌پذیر بوده که برای از بین بردن حفره‌های امنیتی در ساختار قرارداد‌های هوشمند اتریوم به وجود آمده است.

 

توکن Quant در صرافی‌های مختلفی قابل خرید و فروش و معامله است. از این صرافی‌ها می‌توان صرافی بیترکس (Bittrex)، صرافی (Bilaxy)، صرافی ۱inch، صرافی یونی سواپ و صرافی Hotbit را نام برد.

توکن QNT را می‌توانید با رمزارز‌هایی مثل بیت کوین و اتریوم و همچنین استیبل کوین تتر خریداری کنید.

1400/5/25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.