رقابت آلت کوین‌ها با اتریوم

کدام آلت کوین‌ها می‌توانند با اتریوم رقابت کنند؛ گلاسنود پاسخ می‌دهد

 

ارزهای دیجیتال اولنچ (Avalanche)، سولانا و لونا (Luna) در طول ماه گذشته رشد قابل‌توجهی داشته‌اند و قیمت هر کدام به‌ترتیب ۲۹۲.۹، ۲۱۲.۲ و ۱۹۱.۴ درصد افزایش یافته است.

به گزارش دیلی هودل، شرکت تحلیل بلاک چین  گلاسنود بحث خود را با موضوع افزایش علاقه نسبت به اولنچ و سولانا آغاز کرده و گفته است:

پلتفرم‌های قرارداد هوشمند جایگزین [اتریوم] مانند اولنچ و سولانا به‌خاطر مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری روی ویژگی برقراری ارتباط با سایر بلاک چین‌ها توجه [سرمایه‌گذاران] را به خود جلب کرده‌اند و توکن این پلتفرم‌ها در ۳۰ روز گذشته با افزایش قیمت مواجه شده است.

به‌گفته گلاسنود، سولانا در این مدت روی راه‌اندازی پروتکل‌های دیفای جدید متمرکز شده و همین موضوع باعث رشد اکوسیستم این ارز دیجیتال شده است. گفتنی است که شبکه سولانا می‌تواند در هر ثانیه ۵۰,۰۰۰ تا ۶۵,۰۰۰ تراکنش را پردازش کند و به همین خاطر از مقیاس‌پذیری بالایی برخوردار است.

گلاسنود گفته است ترا (Terra)، شبکه ارز دیجیتال لونا، در برخی از پروتکل‌های خود نشانه‌های حائز اهمیت در مسئله پذیرش را به نمایش گذاشته است. ارزش کل سرمایه قفل‌شده در انکر پروتکل (Anchor Protocol)، بزرگ‌ترین پروتکل دیفای در شبکه ترا، از ۳.۴ میلیارد دلار فراتر می‌رود.

ترا هم مانند اولنچ و سولانا هنوز نتوانسته است تعداد پروتکل‌های با ارزش سرمایه قفل‌شده بالاتر از ۱۰۰ میلیون دلار خود را به بیش از ۵ مورد برساند.

1400/6/8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.