رشد AVAX

رشد AVAX

رشد AVAX

رشد 12 درصدی AVAX

 

شبکه بلاک چین اثبات سهام (PoS) Avalanche اخیراً در حال پیشرفت است و توکن اصلی آن AVAX در هفته گذشته 50 درصد افزایش یافته است. در اوایل امروز، توکن AVAX با افزایش 12 درصدی به 68 دلار رسید و بر اساس ارزش بازار به لیست 15 ارز برتر وارد شده است.

از زمان سقوط بازار در اواسط ماه جولای، AVAX حدود 6 برابر افزایش یافته است. تحلیلگران معتقدند که AVAX می‌تواند تا 80 دلار بیشتر از قیمت فعلی نیز افزایش یابد.

افزایش قیمت در حالی صورت می گیرد که Avalance با فروش خصوصی توکن‌های AVAX خود 230 میلیون دلار جمع آوری مالی اعلام کرده است. Polygon و Three Arrows Capital سرمایه گذاری در اکوسیستم Avalance را نیز اعلام کرده‌اند.

با توجه به اینکه تنها یک سال از شروع به کار  Avalanche می‌گذرد، این پلتفرم رشد چشمگیری داشته است و در حال حاضر میزبان بیش از 270 پروژه است. Avalanche ادعا می‌کند سریعترین پلتفرم قراردادهای هوشمند در صنعت DeFi است.

اولاف کارلسون وی(Olaf Carlson-Wee)، موسس و مدیرعامل Polychain Capital گفت: “ما خوشحالیم که از Avalanche حمایت می‌کنیم زیرا این پلتفرم همچنان در حال رشد و توسعه است. ما مشتاقانه منتظر راه اندازی نسل بعدی  برنامه‌ها بر روی این پلتفرم هستیم. “

 

1400/6/26

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها