رشد ۳۰۰ درصدی Dogecoin 2.0 در ۲۴ ساعت گذشته

رشد ۳۰۰ درصدی Dogecoin 2.0 در ۲۴ ساعت گذشته باوجود تهدیدهای بنیاد دوج کوین

افزایش شدید قیمت ارز دیجیتال دوج کوین که پیدایش آن نشأت گرفته از یک میم (Meme) بوده، باعث شده تا بسیاری دیگر از توکن هایی با مضمون سگ (Crypto dog) نیز به چنین رشدی امیدوار شوند.

دراین‌بین، Dogecoin 2.0 که توکن آن اختصاراً با نماد DOGE2 نمایش داده میشود، نسخه کپی شده از رمز ارز دوج کوین است. که در ماه می سال جاری میلادی در شبکه زنجیره هوشمند بایننس راه‌اندازی شده. این رمز ارز اخیراً توجهات بسیاری را به‌سوی خود جلب کرده است. و قیمت آن پس از لیست شدن در چندین صرافی مختلف، با رشد سرسام‌آوری روبرو شده است.

بنیاد دوج کوین به‌هیچ‌وجه از این موضوع خوشنود نیست. و نسبت به ایجاد پروژه Dogecoin 2.0 به کاربران خود اکیداً هشدار داده است.

این بنیاد پیش‌ازاین اعلام داشت که DOGE2 به‌هیچ‌عنوان هیچ‌گونه وابستگی به Dogecoin ندارد. همچنین بنیاد دوج کوین در بیانیه خود اعلام داشت شباهت نام این دو پروژه که از اساس با یکدیگر تفاوت دارند، باعث ایجاد سردرگمی زیادی در میان سرمایه‌گذاران Dogecoin شده. و در صورت بروز مشکلات اساسی در پروژه DOGE2، نام و اعتبار دوج کوین اصلی نیز خدشه‌دار خواهد شد.

طبق گزارش کریپتوپوتیتو قیمت این رمز ارز تنها در ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۳۰۰ درصد افزایش یافته است و هم‌اکنون ارزشی معادل ۰٫۰۶۴ دلار دارد. بااین‌وجود، این توکن در اوایل ماه اوت نیز به بیشترین میزان خود، یعنی ۰٫۰۱۶ دلار رسیده بوده است.

1400/6/12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.