رشد ۱۰۰ درصدی قیمت پولکادات

رشد ۱۰۰ درصدی قیمت پولکادات

رشد ۱۰۰ درصدی قیمت پولکادات

رشد ۱۰۰ درصدی قیمت پولکادات؛ وضعیت بازارهای آتی امیدوارکننده است

قیمت پولکادات در هفته‌های گذشته موفق به ثبت رشدی ۱۰۰ درصدی شده است. وضعیت بازارهای مشتقه پولکادات و عوامل فاندامنتال این ارز دیجیتال نشان می‌دهد که احتمال تداوم این روند صعودی قدرتمند وجود دارد.

 

به گزارش کوین تلگراف، پروژه بلاک چینی پولکادات به نحوی طراحی شده است که بتواند شبکه‌ای از زنجیره‌های جانبی ایجاد کند. این زنجیره‌های جانبی که از آنها باعنوان پاراچین (زنجیره موازی) یاد می‌شود، در عین وابستگی به شبکه، به‌شکلی مستقل فعالیت می‌کنند. هر زنجیره‌ای جانبی پولکادات دارای کارکردی خاص است و از فریم ورک ماژولار سابستریت (Substrate) استفاده می‌کند. استفاده از این فریم ورک توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد که به‌راحتی پروژه‌های خود را روی پولکادات توسعه دهند.

 

۲۲ ژوییه (۳۱ تیر) اولین صرافی غیرمتمرکز روی پولکادات با نام کارورا سواپ (Karura Swap) کار خود را آغاز کرد. آکالا (Acala)، از پروژه‌هایی که شرکت کوین بیس ونچرز (Coinbase Ventures) روی آن سرمایه‌گذاری کرده، مسئولیت راه‌اندازی کارورا سواپ را عهده‌دار بوده است. کوین بیس ونچرز بازوی سرمایه‌گذاری شرکت کوین بیس است.

 

قیمت پولکادات در ۲۴ روز گذشته ۱۰۰ درصد رشد کرده و موفق شده است بار دیگر سطح ۲۰ دلاری را پس بگیرد. با این حال، قیمت فعلی ۵۰ درصد کمتر از اوج ۵۰ دلاری این ارز دیجیتال است. در حال حاضر به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران نمی‌دانند جهت حرکت پولکادات در آینده به چه سمتی خواهد بود. پیش از این پولکادات با مقاومت سنگینی در ۲۲ دلار مواجه شده بود.

1400/05/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها