رشد قابل توجه قیمت سولانا

رشد قابل توجه قیمت سولانا

رشد قابل توجه قیمت سولانا

قیمت سولانا اوج تاریخی خود را شکست

به گزارش کریپتو نیوز، سولانا ساعاتی پیش اوج تاریخی جدیدی را به ثبت رساند و در میان ۱۰ ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفت. این رشد قابل توجه پس از آن رخ داد که پروژه جدیدی در حوزه توکن‌های غیر مثلی در شبکه این ارز دیجیتال راه‌اندازی شد.

در لحظه نگارش این گزارش سولانا با قیمت ۷۱ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته رشدی ۱۵ درصدی داشته است. این رشد چشم‌گیر با ثبت یک رکورد قیمتی جدید برای سولانا همراه بود و اوج تاریخی ۵۸ دلاری قبلی که در ماه مه به آن دست یافته بود شکسته شد. سولانا امروز در بالاترین سطح به ۷۳.۴۶ دلار رسید که از آن زمان تاکنون قیمت حدود ۳ درصد کاهش یافته است.

قیمت سولانا در ۷ روز گذشته ۷۷ درصد، در ۱ ماه گذشته ۱۳۴ درصد و در یک سال گذشته ۱,۸۳۴ درصد رشد داشته است.

ثبت اوج تاریخی جدید سولانا پس از آن اتفاق افتاد که یک پروژه مربوط به حوزه توکن‌های غیرمثلی به نام دیجنریت ایپ آکادمی (Degenerate Ape Academy) روز یکشنبه در شبکه این ارز دیجیتال راه‌اندازی شد. بر اساس داده‌های وب‌سایت سولانا آرت (Solanart)، یک NFT به ارزش 99,600 واحد سولانا، معادل ۶.۱۷ میلیون دلار، در این پلتفرم فروخته شده و 2,984 اثر دیگر هم در فهرست فروش این پلتفرم قرار گرفته است. در حال حاضر گران‌ترین توکن مربوط به مجموعه دیجنریت ایپ آکادمی 100,001 سولانا، معادل ۶.۱۹ میلیون دلار، ارزش‌گذاری شده است.

 

گزارش

قیمت سولانا

1400/5/26

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها