رشد شیبا

رشد شیبا

رشد شیبا

رشد شیبا بعد از لیست شدن در صرافی کوین بیس!

 

کوین بیس (Coinbase)، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، در بیانیه جدید خود اعلام کرد که معاملات ارز دیجیتال شیبا اینو (Shiba Inu) در این صرافی آغاز شده است.

میم کوین شیبا اینو که در میان اعضای جامعه این پروژه تحت عنوان قاتل دوج کوین (DOGE) شناخته می‌شود، اوایل هفته جاری در شعبه آمریکایی صرافی بزرگ بایننس (Binance.US) نیز لیست شده بود.

اخبار مربوط به لیست شدن شیبا اینو به همراه ارزهای دیجیتال چیلیز (CHZ) و کیپ نتورک (KEEP) در کوین بیس پرو (Coinbase Pro) – پلتفرم معاملات حرفه‌ای این صرافی – برای اولین بار در اواسط ماه ژوئن منتشر شد. با این حال، لیست شدن این میم کوین محبوب در کوین بیس پرو به دلیل برخی مشکلات فنی به طور موقت به تعویق افتاد.

حال بر اساس بیانیه کوین بیس، شیبا اینو بالاخره و پس از سه ماه تأخیر، در تاریخ ۹ سپتامبر در کوین بیس پرو لیست شده و جفت ارزهای معاملاتی آن اکنون در این پلتفرم در دسترس است.

به دنبال انتشار این خبر و تنها در عرض یک روز، قیمت این ارز دیجیتال بیش از ۴۴ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح ماهانه خود رسید.

داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو، روز گذشته و قبل از اعلام این خبر تقریبا ۰٫۰۰۰۰۰۶۵ دلار بود که با یک رشد ۴۵ درصدی به ۰٫۰۰۰۰۰۹۵ دلار رسید که بالاترین قیمت آن از اواسط ماه آگوست است.

 

1400/6/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها