رشد سهام اینوسکو

رشد سهام اینوسکو

رشد سهام اینوسکو

علت رشد سهام اینوسکو

 

سهام اینوسکو (NYSE: IVZ) در معاملات پیش از شروع بازار روز جمعه بر اساس گزارشی در وال استریت ژورنال مبنی بر مذاکره برای ادغام با کسب و کار مدیریت داراییِ استیت استریت(State Street) بیش از 5 درصد افزایش یافت.

سهام استیت استریت (NYSE: STT) با 0.5 درصد رشد معامله شد. وال استریت ژورنال گفت ، توافق نزدیک نیست و نتیجه ممکن است موفقیت آمیز یا غیر آن باشد.

تا پایان ماه ژوئن(9 تیر) ، واحد مدیریت دارایی استیت استریت 3.9 تریلیون دلار دارایی را مدیریت می کرد. Invesco با یک کسب و کار ETF بزرگ بر 1.5 تریلیون دلار دارایی نظارت می کند.

استیت استریت ارزش بازاری در حدود 32 میلیارد دلار دارد ، در حالی که ارزش Invesco کمی بیش از یک سوم آن یعنی 11.48 میلیارد دلار است.

پیشرفت سرمایه گذاری عمدتا غیرفعال مبتنی بر ETF، فضا را برای مدیران صندوق های اختیاری(discretionary fund) تنگ کرده است و آنها را مجبور می کند تا برای بقا متحد شوند.

Invesco کسب و کار ای تی افِ Guggenheim Partners را در سال 2018 و صندوق Oppenheimer را یک سال بعد از آن خریداری کرد. در اوایل ماه جاری ، استیت استریت کسب و کار خدمات سرمایه گذاران Brown Brothers Harriman را به مبلغ 3.5 میلیارد دلار به صورت نقدی خریداری کرد.

 

1400/6/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها