رشد دو یا سه برابری Fantom

رشد دو یا سه برابری Fantom

رشد دو یا سه برابری Fantom

Fantom قوی به نظر می‌رسد و ممکن است دو یا سه برابر رشد کند.

اتریوم به یکی از موفق ترین و بهترین ارزهای دیجیتال در چند سال اخیر تبدیل شده است. با این حال، بسیاری از این «قاتل‌های اتریوم» در چند ماه گذشته مورد توجه قرار گرفته‌اند.

در ابتدا سولانا بود، اما اکنون، فانتوم شهره‌ی شهر است. با کمال تعجب، این ارز یکی از بلاک چین هایی است که در ماه گذشته عملکرد بهتری از چندین ارز دیجیتال داشته است. به گفته تحلیلگران، به دلیل پروتکل‌های منحصر به فرد و مکانیسم‌های اجماع، پتانسیل زیادی دارد.

میزبان مستعار شعبه ارز دیجیتال Coin Bureau اخیراً همین موضوع را در جدیدترین ویدیوی YouTube خود برجسته کرده است. او عقیده داشت که FTM، دارایی بومی پلتفرم قراردادهای هوشمند Fantom، هنوز «جای بیشتری برای پیشرفت دارد». این یک نکته جالب است که با وجود افزایش 18.407 درصدی آن در سال گذشته است.

ارزش بازار فانتوم متوسط است و بنیاد آن در حال حاضر بسیار قوی‌تر از ارز‌هایی هستند که اکنون بالاتر از فانتوم قرار دارند. همچنین تمام توکن‌های فانتوم که به سرمایه‌گذاران و مشاوران اولیه فانتوم اختصاص داده شده بود در نوامبر گذشته واگذاری خود را به پایان رساندند. همچنین نکته مثبت دیگر فانتوم حداکثر عرضه 3.175 میلیاردی آن است. نکته دیگر اینکه فانتوم وارد فاز اشتیاق در میان خریداران خود شده است.

معامله‌گران این نکته را مدنظر قرار بدهند که این گونه اخبار صرفا انتشار نتایج تحقیقات صورت گرفته در حوزه رمزارزها است و نمی‌تواند مبنای انجام معاملات قرار بگیرد.

ambcrypto

1400/8/16

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها