رشد بیت کوین و 5 آلت کوین دیگر

رشد بیت کوین و 5 آلت کوین دیگر

رشد بیت کوین و 5 آلت کوین دیگر

به گفته مایکل ون دی پوپ تحلیلگر کریپتو، هم‌زمان با آغاز مرحله جدید رشد بیت کوین، 5 آلت کوین دیگر افزایش می یابد.

 

مایکل ون د پوپ، پنج آلتکوین را نام می برد که انتظار دارد با آماده شدن بازار دارایی های دیجیتال برای مرحله جدیدی از چرخه صعودی، عملکرد خوبی داشته باشند.

او به همراهان خود در توتیوب می‌گوید که در حالت نظارت دقیق بر روی Cosmos است، پروژه ای که به عنوان «اینترنت بلاک چین ها» نامیده می شود، همچنین کوین اختصاری Atom است که او معتقد است نسبت به بیتکوین رشد خوبی را تجربه خواهد کرد.

دومین آلتکوین در رادار “ون دی پوپ” Chainlink است. به گفته این تحلیلگر کریپتو، Chainlink هنوز در یک روند نزولی در برابر بیت کوین (LINK/BTC)  قرار دارد، اما او انتظار دارد که این جفت ارز در اوایل سال آینده یک روند افزایشی را ایجاد کند.

سومین کوین Curve با نشانه اختصاری DEX است. او می‌گوید  Curve در برابر بیت‌کوین (BTC/CRV) قدرتی از خود نشان می‌دهد، اما این جفت باید مقاومت از 0.0001 را برای ادامه روند صعودی عبور کنند.

چهارمین فهرست ون دو پوپ، پروتکل وام Aave است. این استراتژیست می گوید AAVE/BTC یک مقاومت تا راه اندازی یک رالی عظیم فاصله دارد.

آخرین آلتکوینی که تحلیلگر به آن نگاه می کند،VeChain (VET) است. ون دی پوپ می‌گوید که VeChain هنوز در یک روند نزولی در برابر بیت‌کوین (VET/BTC)  قرار دارد، اما ممکن است برای تغییر روند احتمالی شاهد پشتیبانی در 0.0000015 BTC باشد.

معامله‌گران توجه داشته باشند این مطالب صرفا تحلیل وضعیت فعلی نمودار قیمتی است و به معنی سیگنال معامله نیست

 

dailyhodl

1400/8/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.