رشد بیت‌کوین

رشد بیت‌کوین

رشد بیت‌کوین

مایکل سیلر، مدیر عامل MicroStrategy می‌گوید بیت‌کوین همچنان رشد خواهد کرد.

مایکل سیلر، بنیانگذار و مدیر عامل MicroStrategy معتقد است که اگر دولت‌ها در سراسر جهان به سیاست‌های مالی تورمی خود ادامه دهند، بیت کوین (BTC)  همچنان ارزشمندتر خواهد شد. وی همچنین موجودی محدود و کمیابی بیتکوین را عاملی توصیف کرد که باعث می‌شود ارزش آن به طور فزاینده‌ای افزایش پیدا کند.

از نظر او هر دارایی دیگری که بتوان به عنوان پوشش تورم خرید، مانند املاک و مستغلات، سهام، طلا یا کالاها، همه افزایش عرضه دارند که با بالا رفتن قیمت افزایش می‌یابد. اما امکان افزایش عرضه بیت کوین وجود ندارد. او همچنین به همبستگی بین قیمت بیتکوین و افزایش تورم و کاهش ارزش دارایی‌های سنتی اشاره کرد و عنوان کرد علیرغم تمام نوسانات، بیتکوین قیمتی رو به رشد خواهد داشت.

وی افزود: اگر به ارزهای دیجیتال نگاهی بیندازید، در 30 سال گذشته سالانه 10 درصد یا بیشتر افزایش قیمت داشته اند، این افزایش تا 30 سال آینده به چه مبلغی خواهد رسید؟ بنابراین بیت کوین که بر اساس ارزهای دنیا و مشتقات ارزی اندازه گیری می‌شود، فقط به روند صعودی ادامه می‌دهد.

سیلور همچنین مخالف این مبحث است که طلا کمیاب است و می‌گوید عرضه سنتی طلا رو به افزایش است، و می‌گوید: بیت کوین شبکه پولی دیجیتال غالب است و چون مسلط است و ثابت است، به این معنی است که قابل اعتمادترین، با کیفیت ترین و کمیاب ترین چیز در جهان مالی است… بیت کوین همیشه بالا می رود.

dailyhodl

1400/8/22

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها