رسیدن قیمت سولانا به بالاترین حد خود

رسیدن قیمت سولانا به بالاترین حد خود

رسیدن قیمت سولانا به بالاترین حد خود

در بحبوحه رشد بازار کریپتو قیمت سولانا به بالاترین حد خود رسیده است.

طبق داده‌های CoinMarketCap، از آنجایی که امروز صبح بازار کریپتو در سراسر جهان با رنگ سبز روشن شد، قیمت Solana (SOL) طی چند ساعت 6 درصد جهش کرد و به بالاترین رکورد جدید تاریخ خود یعنی  218.73 دلار آمریکا رسید. با این حال، قیمت سولانا از آن زمان تا حدی قیمت خود را از دست داده است و در زمان انتشار این خبر با 208.57 دلار آمریکا معامله می شد.

سولانا با توانایی حدود 65.000 تراکنش در ثانیه، تقریبا 2.000 برابر سریعتر از اتریوم و 40 برابر سریعتر از ویزا است. پشتیبانی سولانا از قراردادهای هوشمند و NFTها ، به همراه سرعت تراکنش‌های سریع‌تر آن، سولانا را به یک به اصطلاح «قاتل اتریوم» تبدیل کرده است.

پس از اینکه در سپتامبر قیت سولانا به بالاترین حد خود رسید، قیمت آن شروع به کاهش کد. زیرا افزایش تقاضا در بلاک چین باعث شد که تراکنش ها در یک نقطه به 400.000 تراکنش در ثانیه افزایش یابد، که بیش از توانایی سیستم بود، و باعث شد شبکه شروع به فورک شدن کند و برخی از گره ها آفلاین شوند.این موضوع سرمایه‌گذاران را به وحشت انداخت و در کمتر از دو هفته پس از ATH سپتامبر، قیمت SOL بیش از 40 درصد کاهش یافت.

سولانا در حال حاضر در رتبه پنجم ارزهای دیجیتال از لحاظ ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار این ارز در حال حاضر حدوداَ 62.5 میلیارد دلار است.

 forkast.news

1400/8/4

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.