راه اندازی معاملات توکن (ICP)

بانگ “Sygnum” سوییس قصد دارد معاملات توکن (ICP) را در تاریخ بعدی راه اندازی کند.

بانک ارزهای دیجیتال “Sygnum” در حال راه اندازی خدمات خرید و راه اندازی توکن های رایانه ای (ICP) است.

“Sygnum” روز سه شنبه اعلام کرد که دارندگان (ICP) می‌توانند رمز های خود را به کیف پول های جداگانه و درجه یک بانک واریز کنند، این اولین بانکی است که ذخیره سازی توکن های سودمند (ICP) را ارائه می‌دهد.

در مرحله دوم پشتیبانی، شرکت “Sygnum” قصد دارد مجموعه ای از خدمات بانکی را برای این توکن ها راه اندازی کند، از جمله معاملات نقطه ای و معاملات گزینه‌ای، هم‌چنین قصد دارد در آینده وام‌هایی را برای خرید (ICP) پیشنهاد دهد تا مشتریان بتوانند به دارایی (ICP) دسترسی پیدا کنند.

“Sygnum” به غیر از ارائه خدمات نگه‌داری ومعاملات (ICP)، عضو انجمن رایانه های اینترنتی یک سازمان مستقر در ژنو است که از سیستم های رایانه ای حمایت میکند.

اینترنت کامپیوتر توسط بنیاد “Dfinity” که یک سازمان تحقیقاتی غیر دولتی در زوریخ است توسعه یافته و یک پروژه بلاک‌چین غیر متمرکز برای گسترش عمل‌کرد اینترنت عمومی است.

“مانوئل کریکر” بنیانگذار “Sygnum” گفت: ما معتقدیم که ماهیت غیر متمرکز و آزادانه رایانه اینترنی موجی از نوآوری را در سراسر خدمات اینترنتی، سیستم عامل های نرم افزاری و تجارب کاربر ایجاد خواهد کرد.

این خبر یک هفته پس از آغاز معاملات توکن (ICP) در صرافی های بزرگ جهانی مانند “Binance”، “Coinbase Pro”، “Huobi” و “OKEx” منتشر شد. پس از پنج سال توسعه، توکن (ICP) بلافاصله پس از اولین معاملات خود جهت صعودی به خود گرفت و چهارمین ارز رمزنگاری در روز چهارشنبه شد و قیمت آن تا (3.093 دلار) در “Binance” رسید.

رمز (ICP) از زمان آغاز معاملات تاکنون ریزش (60 درصدی) داشته و به حدود (196 دلار) رسیده است، بر اساس داده ها رمز (ICP) در حال حاضر نهمین ارز رمزنگاری با سرمایه (24 میلیارد دلار) است.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها