راه اندازی صندوق بیت کوین ولز فارگو ؛ ادامه صعود بیت کوین

راه اندازی صندوق بیت کوین ولز فارگو ؛ ادامه صعود بیت کوین

راه اندازی صندوق بیت کوین ولز فارگو ؛ ادامه صعود بیت کوین

صندوق بیت کوین ولز فارگو راه اندازی شد، صعود بیت کوین ادامه دارد

 

غول بانکی آمریکا ولز فارگو (Wells Fargo) امروز تأییدیه نهاد نظارتی ایالات متحده را برای یک صندوق خصوصی بیت کوین ثبت کرد و تبدیل به جدیدترین بانک بزرگ با سرمایه گذاری غیر مستقیم در بیت کوین برای مشتریان ابرسرمایه دار خود شد.

در پی معرفی و راه اندازی یک ابزار سرمایه گذاری جدید مرتبط با بیت کوین توسط مؤسسه مالی بزرگ ولز فارگو، قیمت بزرگترین ارز دیجیتال در حال افزایش است.

بیت کوین ، برترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار ، ضررهای اخیر خود را جبران کرده و در صرافی بیت استامپ به بالاترین سطح معاملات روزانه 45،950 دلار رسیده است.

پادشاه ارز دیجیتال تا کنون با موفقیت سطح حمایتی مهم در 44,000 دلار را حفظ کرده است.

بر اساس گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، همزمان با راه اندازی یک صندوق سرمایه‌گذاری منفعل بیت کوین برای مشتریان ثروتمند توسط غول بانکی ایالات متحده، ولز فارگو، بیت کوین به طور مداوم در مسیر ریکاوری حرکت کرده است.

این مؤسسه مالی به تازگی با شرکت NYDIG و (FS Investments) برای راه اندازی یک ابزار سرمایه گذاری جدید در حوزه ارزهای دیجیتال وارد همکاری شده بود.

گفتنی است در اواخر ماه جولای، JPMorgan ، بزرگترین بانک آمریکایی، دسترسی به صندوق های ارز دیجیتال مختلف را برای مشتریان خرده فروشی خود باز کرده بود. امروز صندوق سرمایه‌گذاری منفعل بیت کوین JPMorgan نیز در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شد.

 

1400/5/30

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها