راه‌اندازی بازار فیوچرز در کوین بیس

راه‌اندازی بازار فیوچرز در کوین بیس

راه‌اندازی بازار فیوچرز در کوین بیس

بزرگترین صرافی آمریکا بازار فیوچرز راه‌اندازی می‌کند!

 

کوین بیس (Coinbase)، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، درخواستی را برای عضویت در انجمن ملی معامله‌گران قراردادهای آتی آمریکا (NFA) ارسال کرده تا بتواند به عنوان یک معامله‌گر کمیسیون آتی (FCM) در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت کند.

قرارداد آتی یا معامله یک دارایی در آینده، توافق‌نامه‌ای برای خرید یا فروش آن دارایی در آینده‌ای معین با قیمت از پیش تعیین‌شده است.

این درخواست در تاریخ ۱۵ سپتامبر ثبت شده است و تیم کوین بیس با اعلام این خبر در تاریخ ۱۶ سپتامبر، اظهار داشت:

این گام بعدی ما برای گسترش خدمات و ارائه معاملات آتی و مشتقات در پلتفرم‌هایمان است. هدف: رشد بیشتر اقتصاد رمزارزی.

در صورتی که کوین بیس به عنوان یکی از اعضای انجمن NFA پذیرفته شود، این شرکت باید چراغ سبز کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC)، تنظیم‌کننده معاملات مشتقه در این کشور را نیز دریافت کرده و در این کمیسیون ثبت‌نام کند.

بازار مشتقات رمزارزی از لحاظ حجم معاملات از بازار اسپات کوچکتر است، اما با وجود ترس، عدم اطمینان و تردیدهای (FUD) نظارتی، در سال ۲۰۲۱ میلادی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم کوین گکو (CoinGecko)، این بازار در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۴۳ میلیارد دلار تراکنش را پردازش کرده است. در این میان، صرافی‌های بایننس (Binance)، اف‌تی‌ایکس (FTX) و بای‌بیت (Bybit) با ارزش قراردادهای باز ۱۰٫۱ میلیارد دلار، ۶٫۸ میلیارد دلار و ۳٫۸ میلیارد دلاری خود، در این بازار پیشتاز هستند.

 

1400/6/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها