سازمان “S & P” شاخص‌های بیت کوین، اتریوم، و ارزهای رمزنگاری شده را راه‌اندازی می‌کند.

شرکت جهانی”S&P” که مادر شرکت‌های شاخص داو جونز”S&P” است، سه شاخص برای رمز ارز ها راه اندازی کرده است. یکی از آن‌ها عمل‌کرد بیت کوین را ردیابی می کند، دیگری عمل‌کرد اتریوم را ردیابی می کند و مورد سوم عمل‌کرد بیت کوین و اتریوم را اندازه‌گیری می کند.

این شرکت سه شاخص رمزنگاری شده را راه اندازی کرد.

مجموعه‌ی ایندکس ها شامل شاخص”S&P بیت کوین”، شاخص “S&P اتریوم” و شاخص “ارز رمزنگاری مگا کپS&P” هستند. علامت های انحصاری این سه به ترتیب “SPBTC” ، “SPETH” و “SPCMC” هستند.

این شرکت اعلام کرد که این شاخص ها برای ایجاد شفافیت در بازار در حال ظهور ارزهای رمزنگاری شده می‌باشد و برای اندازه گیری عمل‌کرد دارایی های دیجیتال رمزنگاری شده در مبادلات باز که حداقل معیارهای نقدینه‌گی و سرمایه بازار را دارند، طراحی شده اند.

شاخص ها از”مجله‌ی لوکا” که داده های رمزنگاری را ارائه می‌دهد به عنوان منبع داده برای قیمت گذاری دارایی های دیجیتال و داده های مرجع، استفاده می کنند.

” سازمان جهانی S & P” می گوید: ارزهای رمزنگاری شده به جریان اصلی تبدیل شده اند و به نظر می رسد ماندگار هستند، زیرا شرکت های زیادی خدمات رمزنگاری را ارائه می دهند و پذیرش آن‌ها در سراسر جهان در حال رشد است.

در همین حال، یک تحلیل‌گر “S&P” معتقد است که افزایش بیت کوین شباهت زیادی به عجله افزایش نرخ طلا در ایالات متحده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.