راه‌اندازی ارزهای رمزنگاری شده توسط سازمان “S & P”

سازمان “S & P” شاخص‌های بیت کوین، اتریوم، و ارزهای رمزنگاری شده را راه‌اندازی می‌کند.

شرکت جهانی”S&P” که مادر شرکت‌های شاخص داو جونز”S&P” است، سه شاخص برای رمز ارز ها راه اندازی کرده است. یکی از آن‌ها عمل‌کرد بیت کوین را ردیابی می کند، دیگری عمل‌کرد اتریوم را ردیابی می کند و مورد سوم عمل‌کرد بیت کوین و اتریوم را اندازه‌گیری می کند.

این شرکت سه شاخص رمزنگاری شده را راه اندازی کرد.

مجموعه‌ی ایندکس ها شامل شاخص”S&P بیت کوین”، شاخص “S&P اتریوم” و شاخص “ارز رمزنگاری مگا کپS&P” هستند. علامت های انحصاری این سه به ترتیب “SPBTC” ، “SPETH” و “SPCMC” هستند.

این شرکت اعلام کرد که این شاخص ها برای ایجاد شفافیت در بازار در حال ظهور ارزهای رمزنگاری شده می‌باشد و برای اندازه گیری عمل‌کرد دارایی های دیجیتال رمزنگاری شده در مبادلات باز که حداقل معیارهای نقدینه‌گی و سرمایه بازار را دارند، طراحی شده اند.

شاخص ها از”مجله‌ی لوکا” که داده های رمزنگاری را ارائه می‌دهد به عنوان منبع داده برای قیمت گذاری دارایی های دیجیتال و داده های مرجع، استفاده می کنند.

” سازمان جهانی S & P” می گوید: ارزهای رمزنگاری شده به جریان اصلی تبدیل شده اند و به نظر می رسد ماندگار هستند، زیرا شرکت های زیادی خدمات رمزنگاری را ارائه می دهند و پذیرش آن‌ها در سراسر جهان در حال رشد است.

در همین حال، یک تحلیل‌گر “S&P” معتقد است که افزایش بیت کوین شباهت زیادی به عجله افزایش نرخ طلا در ایالات متحده دارد.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها