دی‌سی اسپارک (dcSpark) توسعه اولین پروژه سایدچین

دی‌سی اسپارک (dcSpark) توسعه اولین پروژه سایدچین

دی‌سی اسپارک (dcSpark) توسعه اولین پروژه سایدچین

شرکت دی‌سی اسپارک (dcSpark) اولین پروژه سایدچین در اکوسیستم کاردانو را توسعه خواهد داد

شرکت دی‌سی اسپارک (dcSpark) که در زمینه تکنولوژی دفترکل توزیع شده (DLT) فعالیت می‌کند، اولین پروژه سایدچین در اکوسیستم کاردانو را توسعه خواهد داد. این سایدچین که کوین آدا رپ شده (wADA) توکن بومی آن خواهد بود، قابلیت پشتیبانی و سازگاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM) را خواهد داشت.

با سایدچین میلکومدا، کاردانو به دیگر شبکه‌ها متصل خواهد شد

به نقل از u.today این محصول که میلکومدا (Milkomeda) نام دارد، در ابتدا بر بستر شبکه کاردانو فعال خواهد شد و سپس در مراحل بعدی، دیگر شبکه‌های ناسازگار با EVM را پشتیبانی خواهد کرد.

سایدچین میلکومدا از توکن wADA برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها استفاده خواهد کرد. این پروتکل به دنبال حل مشکل بلاکچین‌های بزرگ (همچون پولکادات، کاردانو و سولانا) است. هدف این پروژه وصل کردن بلاکچین‌های نو به جامعه قدرتمند توسعه‌دهندگان فعال در شبکه اتریوم است.

توسعه‌دهندگان می‌توانند با ایجاد قراردادهای هوشمند رپ شده، آن را در میلکومدا و سایدچین‌های دیگری که در آینده خواهد ساخت، پیاده‌سازی کنند. پس از ایجاد سایدچین‌های مشابه در دیگر شبکه‌های لایه ۱، این شبکه‌ها قادر خواهند بود که به سادگی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

کاربران شبکه کاردانو می‌توانند در شبکه اصلی باقی بمانند و قراردادهای هوشمند پیاده‌سازی شده در سایدچین را بدون تغییر کیف پول اجرا کنند. همچنین اعتبارسنج‌های میلکومدا از میان استخر اپراتورهای فعلی شبکه کاردانو انتخاب خواهند شد.

 

1400/6/6

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است

    0
    افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
    ()
    x