دورکاری بر ابرها با این تکنولوژی

دورکاری با این تکنولوژی

دورکاری بر ابرها با این تکنولوژی

با این تکنولوژی روی ابرها دورکار شوید

در دوران کرونا خیلی از کسب‌وکارها دور کار شده‌اند و نیاز به پلتفرم های مناسب جهت دورکاری و تعاملات با همکاران از راه دور و تعلیم و آموزش های از راه دور بیش بیشتر از قبل حس می شود. سرورهای ابری مهم ترین زیرساخت پشتیبانی این پلتفرم های دیجیتالی هستند و به همین دلیل رشد زیادی کرده اند.

در دوران کرونا صنایع مختلف و کسب‌وکارها آسیب دیده‌اند اما میزان آسیب متفاوت هست و به قول معروف خیلی از کسب‌وکارها از قبل خود را در برابر هر ضربه یا ویروسی واکسینه کرده‌اند. استفاده از تکنولوژی یکی از روش‌های واکسینه کردن کسب‌وکارها هست. استفاده از سرورهای ابری یکی از تکنولوژی‌های مفید هست که به کمک آن نه تنها کسب‌وکار بلکه تا حدودی کارمندهایمان را نیز واکسینه می‌کنیم.

زمانی که از سرورهای ابری استفاده کنید، به راحتی می‌توانیم، در هرجایی دیتاهایمان را پردازش کنیم. سرورهای ابری به معنای واقعی انقلابی در صنعت IT ایجاد کردند. سازمان‌ها، صنایع و شرکت‌های بی‌شماری از این فناوری استفاده کرده‌اند. سرورهای ابری می‌توانند، عملکردهای یک سرور فیزیکی سنتی را برای شما انجام دهند و قدرت پردازش، ذخیره‌سازی و حتی تحلیل داده ها را نیز دارند و در عین حال بسیار انعطاف پذیرتر از سرورهای سنتی عمل می کنند.

زیرساخت ابری به دلیل ساختار چابک و مقیاس پذیر بیشترین نقش را در عملکرد این پلتفرم های دیجیتال بازی می کنند و وابستگی به سخت افزارهای خاص در محل شرکت ها را از بین می برد.

1400/6/11

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *