“مایک مک گلون” تحلیلگر بلومبرگ، در رسانه های اجتماعی بیان کرد دلیل سقوط بیت کوین این است که بازار از گاوها حمایت می‌کند تا بیت کوین به (100 هزار دلار) برسد.

دلیل سقوط بیت کوین

وی در توییت خود اشاره کرد که عامل اصلی اصلاح قیمت ارز بیت کوین، استفاده بیش از حد از انرژی است، اما این استفاده” قدرت” بزرگ‌ترین ارز رمزنگاری غیر‌متمرکز را نشان می‌دهد.

“مک گلون” افزود که استخراج کنندگان ارزهای رمزنگاری هر روز”سبزتر می‌شوند” و به ظاهر او به تلاش استخراج کنندگان بیت کوین برای استفاده از انرژهای تجدید پذیر اشاره کرده است.

همان‌طور که می‌دانید، جامعه رمزنگاری به دلیل بیانیه “ایلان ماسک” درگیر شد و مدیر عامل”تسلا” اعلام کرد که ممکن است دارایی بیت کوین خود را بفروشد، اما بعدا اعلام کرد که ” الماس در دستانش دارد”. در اوایل امروز در یک شورای استخراج بیت کوین آشکار شد که برای اتقاء شفافیت استخراج ، کارگران تشویق شده‌اند تا از انرژهای تجدید پذیر استفاده کنند.

پیش از این هم، “مک گلون” آشکار نمود که ارزهای رمزنگاری برجسته، وارد جریان اصلی شده اند و به نتایج احتمالی که به نفع آن‌هاست خواهند رسید، زیرا کاهش قیمت ارزهای رمزنگاری بر بازار سهام تاثیر گذاشته است.

همان‌طور که “CryptoGlobe” پیش بینی کرده بود، در اواخر سال گذشته بیت‌کوین به (20 هزار دلار) رسید و امسال وارد یک روند صعودی می‎شود. در فوریه پیش بینی کرد که بیت کوین به سمت (50 هزار دلار) حرکت می‌کند زیرا سرمایه گذاران سرمایه خود را از طلا خارج کرده و روی این ارز شماره یک سرمایه گذاری می‌کنند. بیت کوین امسال تا مرز (63 هزار دلار) رسید، و سپس وارد کانال اصلاح شد و سقوط کرد و تا قیمت (32 هزار دلار) بازگشت و اکنون در محدوده‌ی (37.900 دلار) معامله می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.