دستور پوتین برای تأیید دارایی های رمزنگاری شده شهروندان روس

دستور پوتین برای تأیید دارایی های رمزنگاری شده شهروندان روس

دستور پوتین برای تأیید دارایی های رمزنگاری شده شهروندان روس

پوتین رسما به دنبال تأیید دارایی های رمزنگاری شده شهروندان روسی است.

 

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به سیستم جدیدی دستور داده است که شهروندان را وادارکند تا دارایی‌های رمزنگاری شده خود را فاش کنند. بر اساس گزارش INC-News  رئیس جمهور قصد دارد پس از اطلاع وزارت کار و بانک مرکزی همه حقایق را از طریق یک گزارش مشترک به ریاست وزارت دارایی روسیه جمع آوری کند. بر اساس این فرمان وزارت دارایی، وزارت کار و بانک روسیه باید پیشنهادات خود را در مورد روش تأیید اطلاعات مالکیت دارایی های دیجیتال تا 15 نوامبر آماده کنند .

یک قانون جدید از سوی بانک مرکزی روسیه (CBR) از بورس ها خواسته بود که ارائه ارزهای رمزنگاری شده به سرمایه گذاران را ممنوع کنند. بر اساس CBR محصولات رمزنگاری شده به دلیل نوسانات زیاد، مسائل مربوط به قیمت، نقدینگی محدود، عدم شفافیت و مقررات مبهم همچنان در خطر هستند. در همین حال در 5 اوت مشخص شد که روسیه چارچوب نظارتی ارزهای رمزنگاری شده خود را گسترش می دهد که شامل برنامه هایی برای نظارت بر بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی است.

وزیران برای تهیه پیشنهادات به عنوان توضیح، سند رسمی منتشر شده در پرتال اطلاعات حقوقی می گوید: وزارت دارایی با مشارکت وزارت کار و بانک روسیه، باید پیشنهاداتی را در مورد بررسی صحیح و کامل اطلاعات مربوط به مالکیت دارایی‌های مالی دیجیتال، سایر حقوق دیجیتال و ارزهای دیجیتال تهیه کند.

 

1400/5/29

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها