دریافت مجوز ETF بیت کوین در امسال

ممکن است ETF بیت کوین امسال بیاید.

 

ETF بیت کوین مدت‌هاست که مورد انتظار بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است، زیرا از طریق سرمایه گذاران بزرگ، نقدینگی وارد بازار می‌شود. در حالی که کشورهایی مانند کانادا و برزیل قبلاً مجوز ETF بیت کوین و اتریوم را صادر کرده اند، SEC آمریکا تمایلی به این کار ندارد. دیو نادیگ  فکر می کند که ممکن است این اتفاق در اواخر سال جاری رخ دهد.

به گفته CIO و مدیر تحقیقات روندهای ETF ممکن است یک ETF آتی بیت کوین قبل از پایان سال مجوز دریافت کند. SEC نیز به وضوح اعلام کرده که می‌خواهد صنعت وارد این مسیر شود.

بیش از 12 برنامه  ETF بیت کوین در سال گذشته در SEC ثبت شده که تاکنون هیچ یک مجوز دریافت نکرده اند. “گری گنسلر” رییس SEC اهیرا اشاره کرد که ETF های فیوچرز تحت دستورالعمل قرار می‌گیرند. چند شرکت از Investco نیز برای ETF بیت کوین و اتریوم فیوچرز ثبت نام کرده اند.

“روزنبلوث” رئیس ETF و صندوق سرمایه گذاری مشترک در CFRA  فکر می کند این مخالفت ها به این دلیل است که ETF های مبتنی بر آینده حاوی “خطرات منحصر به فرد” هستند که شامل هزینه های بالاتر و این واقعیت که آنها قیمت دارایی دیجیتال را ردیابی نمی کنند، است. او همچنین اظهار داشت تا زمانی که مجوز گرفته نشده، هیچ سرمایه گذاری قادر به خرید آن‌ها نیست.

ETF  به نوبه خود در شرکت هایی سرمایه گذاری می کند که به شدت به صنعت رمزنگاری کمک می کنند که شامل Coinbases ، Squares ، MicroStrategies  می‌شود.

1400/5/30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.