درباره نهنگ‌ها

درباره نهنگ‌ها

درباره نهنگ‌ها

نهنگ‌ها به دنبال کدام ارزهای دیجیتال هستند؟

 

شرکت تجزیه و تحلیل رمزارز Santiment می گوید که سرمایه گذاران ثروتمند در حال خرید Fetch.ai ، Bancor و سه آلت کوین دیگر هستند.

پلتفرم اطلاعات رمزارز به ۸۹۸۰۰ فالوور خود می گوید که شبکه یادگیریِ ماشینِ غیر متمرکز Fetch.ai (FET) از نظر خرید سنگین نهنگها در صدر این دسته ی آلتکوینها ، قرار دارد.

به دنبال آن صرافی غیر متمرکز Bancor (BNT) ، پروتکل شاخص ساز The Graph (GRT) ، توکن حاکمیتی استیبل کوین (MKR)  و پلتفرم بازی مبتنی بر بلاک چین Enjin (ENJ) هستند.

 

با نگاهی به بیت کوین ، Santiment می گوید که با وجود این که پادشاه کریپتو تا بیش از ۴۹۰۰۰ دلار افزایش یافته است ، اما به نظر می رسد شرکت کنندگان در بازار به قدرت اخیر BTC شک دارند.

با این حال ، اظهارنظر در مورد BTC در حال حاضر در واقع منفی تر و پراکنده تر از حد معمول است. وقتی نسبت به کوین برتر کریپتو شک و نادیده گرفته شدن وجود دارد ، این امر به لحاظ تاریخی قیمت ها را به سمت بالا سوق می دهد.

در مورد Ethereum ، شرکت تجزیه و تحلیل رمزارزی تاکید می کند که فعالیت های شبکه ای ETH، در میانه افزایش ارزش این پلتفرم پیشرو قرارداد هوشمند در حال افزایشِ روزافزون است.

صعود اتریوم به بالاترین سطح خود در ماه می همچنان ادامه دارد ، زیرا مقدار ETH در حال گردش در شبکه به بالاترین سطح یک ماه گذشته رسیده است.

 

1400/6/5

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها