دادگاه برزیل چوب حراج به بیت کوین زد

دادگاه برزیل چوب حراج به بیت کوین زد

دادگاه برزیل چوب حراج به بیت کوین زد

 

دادگاه فدرال برزیل حکم به فروش انبار بیت کوین به ارزش ۱.۱ میلیون دلار داد. فروش توسط بزرگترین صرافی تنظیم شده در کشور ،مرکادو بیت کوین (Mercado Bitcoin) انجام شد. پلیس فدرال بیت کوین فروخته شده از تریدر گروپ ، شرکتی که ظاهراً به عنوان یک طرح پانزی فعالیت می کرد ، تحت نمای یک شرکت سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده ، توقیف کرد.
یک دادگاه فدرال در اسپیریتو سانتو دستور فروش ۱.۱ میلیون دلار بیت کوین را صادر کرد که توسط پلیس فدرال در سال ۲۰۱۹(۱۳۹۸) از شرکت «تریدر گروپ»، یک طرح پانزی که تحت پوشش یک شرکت سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده ، توقیف شده بود ، صادر شد. این شرکت به عنوان بخشی از عملیات “Madoff” مورد مداخله قرار گرفت ، جایی که ۴۳ افسر پلیس فدرال پنج بازرسی و حکم توقیف را در اسپریتو سانتو (Espیrito Santo)، ماتو گروسو دو سول (Mato Grosso do Sul)و Acre انجام دادند. درآمد حاصل از این فروش برای پرداخت برخی از تعهداتی است که تریدر گروپ با مشتریان قبلی خود دارد.

الکساندر سنرا (Alexandre Senra)، دادستان عمومی فدرال اظهار داشت: قربانیان زیادی از تریدر گروپ با شکایت هایی ، عمدتا در دادگاه ایالتی ، درخواست بازپرداخت پول دارند ، و در حال حاضر بخشی از این پول قابل بازگشت است ، نه همه به این دلیل که مبلغ بدست آمده از فروش بیت کوین ها برای جبران خسارت ها کافی نبوده است.

 

19 مرداد 1400

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها