خودپردازهای رمزنگاری جدید

خودپردازهای رمزنگاری جدید

خودپردازهای رمزنگاری جدید

آیا خودپردازهای رمزنگاری جدید، دسترسی به بیت کوین بدون بانک‌ها را آسان می‌کند؟

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-for-cash-do-crypto-atms-make-buying-btc-easier-for-the-mainstream

خودپردازهای رمز نگاری با سرعت 52.3 دستگاه در روز در حال نصب هستند. در حالی که ارزها ی رمزنگاری به وضوح در حال توسعه هستند، ممکن است دلیل افزایش تعداد خودپردازها استفاده از پول نقد برای خرید بیت‌کوین باشد. مدیرعامل شرکت سازنده دستگاه خودپرداز بیت کوین با نام “Bitcoin Depot” گفت که اقشار زیادی به بیت کوین علاقه مند شده اند به ویژه بانک‌ها مختلف. حال که وارد دوره ای جدیدی شده ایم افراد می‌توانند حساب‌های بانکی سنتی خود را با کیف پول دیجیتال جایگزین کنند و به همین دلیل افراد بیشتری به خرید رمزنگاری با پول نقد علاقه مند شده اند.

 

در حالی که دلایل زیادی برای استفاده از دستگاه خودپرداز به جای صرافی‌ها وجود دارد، به نظر می‌رسد اصلی ترین راه استفاده سریع و آسان از دستگاه خود پرداز است. یک تحقیق ادعا میکند که در سال آینده 50میلیون آمریکایی ارزهای رمزنگاری خریداری خواهند کرد. بر این اساس 20% این افراد مورد بررسی گفتند که هنوز نمی‌دانند چگونه باید ارزهای رمزنگاری را خریداری کنند و دستگاه‌های خود پرداز بهترین وسیله برای خرید کسانی است که خارج از بانک‎ها به خرید ارزهای رمزنگاری علاقه مند هستند.

 

موهنی” مدیرعامل ساخت دستگاه‌های خودپرداز در شیکاگو بیان می‌کند که دستگاه‌های خود پرداز پیچیدگی‌های خاصی ندارند و کاربران را با مفاهیم و پیچیدگی‌های ارزهای دیجیتال مثل بلاک چین درگیر نمی‌کند. پس از یک نظر سنجی در توییتر مشخص شد که در حال حاضر فقط 27 درصد مردم از دستگاه خودپرداز استفاده می‌کنند. همچنین اظهار کرد استفاده از خودپرداز ساده ترین راه خرید رمزنگاری است و کاربران مجبور نیستند هفته ها یا ماه‌ها برای دریافت تایید خرید صبر کنند.

 

با توجه به این که 6% خانوار آمریکایی حساب بانکی ندارند، استفاده و افزایش روزافزون دستگاه‌های خود پرداز، نگرانی های امنیتی خاص خود را ایجاد می‌کند. بزرگ‌ترین نگرانی عدم استفاده دستگاه خودپرداز از سیستم “KYC” است که سیستم مالی را به سیستم سنتی مرتبط می‌کند.

1400/05/09

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها