خرید رمزارز اتریوم توسط شهروندان سنگاپور

شهروندان سنگاپور به دنبال خرید رمزارز به ویژه اتریوم هستند

 

پس شیوع کرونا در جهان، شهروندان کشور سنگاپور برای جلوگیری از کاهش ارزش دارایی‌های و ثروت خود به سمت صنعت دارایی‌های رمزارزی هجوم آورده و بخش قابل توجهی از پول خود را در این بازار سرمایه‌گذاری کردند.

گرچه بخش قابل توجهی از این سرمایه‌گذاری‌ها ابتدا به سمت شبکه بیت کوین سرازیر شد، اما رفته رفته سرمایه‌گذاران خرد و کلان جذب اتریوم شده و به دنبال راهی جهت تغییر دارایی‌های رمزارزی تحت مدیریت خود بودند.

طبق تحقیقاتی که اخیراً در بین سرمایه‌گذاران رمزارزی کشور سنگاپور صورت گرفته است، در حال حاضر ۶۷ درصد سرمایه‌گذاران شخصی قصد دارند سبد دارایی‌های رمزارزی خود را گسترده‌تر کرده و بیشتر تمایل دارند رمزارز ETH خریداری کنند.

حدود ۳۳ درصد شهروندان کشور سنگاپور تا به امروز در صنعت رمزارزها سرمایه‌گذاری نکرده‌اند؛ این درحالیست که نیمی از آن‌ها دلیل این امر را عدم دانش کافی نسبت به دنیای رمزارزها و فناوری بلاک‌چین عنوان کرده‌اند.

طبق گزارشی که امروز ۱۶ام آگوست (۲۵ مرداد) منتشر شده است، در میان شهروندانی که سرمایه‌گذاری رمزارزی داشته‌اند حدود ۷۸ درصد مالک رمزارز ETH، حدود ۶۹ درصد مالک مقداری BTC و ۴۰ درصد نیز مقداری رمزارز کاردانو در سبد رمزارزی خود دارند. در این نظرسنجی بالغ بر ۴۳۰۰ سرمایه‌گذاری حوزه رمزارز شرکت داشته‌اند.

شایان ذکر است که این مطالعات توسط محققان پلت‌فرم مبادله رمزارز جمنای (Gemini)، با کمک بستر مالی آنلاین سیدلای (Seedly) و سایت نظارت بر قیمت لحظه‌ای رمزارز کوین‌مارکت کپ (CoinMarketCap) صورت گرفته است.

کوینیت

کوین مارکت کپ

1400/5/27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.