خرید توکن کریپتوپانکس توسط ویزا

ویزا یک توکن غیرمثلی کریپتوپانکس را خرید

 

به گزارش کوین دسک، ویزا  یکی از توکن‌های مجموعه کریپتوپانکس را با قیمتی حدود ۱۵۰,۰۰۰ دلار خریداری کرده است. غول ارائه‌دهنده خدمات پرداختی جهان با این اقدام گامی در جهت ورود به دنیای توکن‌های غیرمثلی برداشته است، چراکه می‌خواهد درباره این بازار نوظهور بیشتر یاد بگیرد.

این شرکت فعال در حوزه فناوری‌های پرداختی، روز دوشنبه اعلام کرد که توکن کریپتوپانک شماره ۷۶۱۰ را خریداری کرده است.

مجموعه کریپتوپانکس که تاکنون ۱۰,۰۰۰ تصویر از آن تولید شده است، به‌عنوان یکی از مجموعه‌های اصلی بازار NFTها شناخته می‌شود. کریپتوپانک شماره ۷۶۱۰ یکی از ۳,۸۴۰ توکن غیرمثلی این مجموعه است که به‌عنوان شخصیتی زنانه طراحی شده است.

مجموعه‌ای از ۹ عدد NFT کمیاب کریپتوپانکس که همراه با ۱,۰۰۰ توکن اول تولید‌ شده است، در مه (اردیبهشت) سال جاری و در حراجی کریستی (Christie) به قیمت ۱۷ میلیون دلار به فروش رسید.

کای شفیلد (Cuy Sheffield)، مدیر بخش ارز دیجیتال ویزا، در پستی نوشت که هدف اصلی ویزا از این خرید به‌ دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این بازار در حال رشد است.

یک ساعت پس از انتشار خبر خرید ویزا، ۹۰ NFT دیگر از مجموعه کریپتوپانکس با قیمتی حدود ۲۰ میلیون دلار به‌سرعت به فروش رسید. بر اساس داده‌های پلتفرم کریپتو اسلم (CryptoSlam)، تا ساعت ۱۷:۵۰ (به وقت گرینویچ) روز دوشنبه ۲۹۳ توکن کریپتوپانکس به ارزش تقریبی ۷۷ میلیون دلار فروش رفت. از این تعداد تنها ۳۹ مورد به ارزش ۸.۴ میلیون دلار و در روز یکشنبه فروخته شده است.

گزارش

1400/6/3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.