حملات سایبری به پروتکل دیفای pNetwork

حملات سایبری به پروتکل دیفای pNetwork

حملات سایبری به پروتکل دیفای pNetwork

حملات سایبری همچنان ادامه دارند، پروتکل دیفای pNetwork هک شد

 

پروتکل میان زنجیره ای دیفای pNetwork، اعلام کرده است که جدیدترین قربانی حمله های سایبری است. این هکر با استفاده از باگ پایگاه داده ، 277 واحد بیت کوین را به سرقت برده. همانطور که توسط تیم pNetwork اعلام شد، هکر توانسته به وجود باگ در پایگاه داده آنها پی ببرد و به pBTC در بایننس اسمارت چین حمله کند. هکرها موفق شدند کنترل 277 بیت کوین که بیشتر آنها وثیقه بودند را بدست بگیرند.

حتی با قیمت های امروز و ریزش 4000 دلاری BTC در 24 ساعت، این مقدار بیش از 12 میلیون دلار ارزش دارد. این پروژه بعداً به روز شد و این اشکال را شناسایی کرد. طبق گزارش کریپتوپوتیتو طرح هایی برای رفع آن ارائه شده که در انتظار بازبینی است.

pNetwork اطمینان داد که سایر پل های شبکه تحت تأثیر قرار نگرفته‌اند و مابقی وجوه ذخیره شده ایمن هستند. علاوه بر این، پل های آسیب دیده نیز به زودی به حالت اول خود باز می‌گردند. این تیم همچنین پیامی به black hat hacker داشت و پیشنهاد کرد در صورت بازگرداندن تمام وجوه، جایزه ای بزرگ به مبلغ 1.5 میلیون دلار در نظر گرفته است.

تیم pNetwork اذعان داشتند که بازگشت وجوه سرقت شده بسیار اندک است، با این حال آنها شانس خود را امتحان کرده‌اند. شایان ذکر است که PNT رمزارز بومی pNetwork در مقیاس 24 ساعته 20 درصد کاهش یافته و در حال حاضر زیر 1 دلار قرار گرفته.

1400/6/30

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *