حمایت کاخ سفید از ارزهای رمزنگاری

کاخ سفید فقط از تغییرات جزیی در پیشنهادات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده حمایت می‌کند.

https://cointelegraph.com/news/breaking-white-house-reportedly-supports-only-minor-changes-to-crypto-tax-proposal?utm_source=Telegram&utm_medium=social

جامعه رمز ارزها با اصلاح مقررات رمز ارزها که طرح کاخ سفید برای تامین مالی 28 میلیارد دلار برای تامین مالی زیرساخت‌ها از طریق افزایش مالیات معاملات رمزارزها و اعمال الزامات جدید برای کارگزاران بود، عقب نشینی کرد.

در 6 آگوست سناتور “مارک وارنر” و “راب پورتمن” در لحظات آخر اصلاحیه ای افزودند که بر اساس آن اثبات ماینرها و فروشندگان کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری از این لایحه مستثنی شد.

و توسعه دهندگان و اعتبار سنجان رمزنگاری همچنان مشمول گزارشگری گسترده و مالیات خواهند بود.

و ساعاتی بعد “جف استین” روزنامه نگار اقتصادی واشنگتن پست نوشت کاخ سفید به طور رسمی از اصلاحیه آن‌ها حمایت کرده است.

این به این معناست که کاخ سفید از اصلاحیه پیشنهاد شده‌ی سناتورها که فهرست گسترده تری از معافیت‌ها را برای هر نهادی که در حال توسعه دیجیتال است و همچنین دارایی های مربوط به ماینرها، حمایت نکرده.

این اصلاحیه با انتقاد گسترده از طرف جامعه ارزهای دیجیتال روبه رو شد و بسیاری از تماشاگران تاکید دارند که شبکه های اثبات شده و توسعه دهندگان تحت قوانین جدید قرار خواهند گرفت.

در 2 آگوست نیزبنیاد مرزهای الکترونیکی (EFF)مقاله ای منتشر کرد و در آن از اصلاحیه توسعه دهندگان دارایی های دیجیتال به نمایندگی از طرف کاربران مورد انتقاد قرار داد.

1400/05/15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.