حفظ حریم خصوصی در بلاکچیر (BlockChair)

حفظ حریم خصوصی در بلاکچیر (BlockChair)

حفظ حریم خصوصی در بلاکچیر (BlockChair)

بلاکچیر (BlockChair) دشمن دزدان حریم خصوصی

 

بلاکچیر یک مرورگر بلاکچین و مجموعه گسترده‌ای از ابزارهای حرفه‌ای را برای محققان و توسعه‌دهندگان والت‌های چندارزی و صرافی‌ها، برای 15 بلاکچین مختلف ارائه می‌دهد. این پلتفرم، API ها، نمایشگر آزاد برای دنبال کردن هاردفورک‌ها و به‌روزرسانی‌های کاربر که به زودی اتفاق خواهند افتاد، رونوشت داده‌ها، یک تحلیل‌کننده پورتفولیو ناشناس و نمودارهایی با داده‌های بلاکچینی و مالی را شامل می‌شود. این وبسایت در 7 زبان ارائه شده و در آن هیچ اطلاعاتی از کاربر جمع‌آوری نشده یا با شرکت‌های ثالث به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

تراکنش‌های بیت کوین آنقدرها هم غیرقابل ردیابی نیست. بلاکچیر (Blockchair) یک ابزار سنجش حریم خصوصی را در مرورگر بلاکچین و API خود منتشر کرده، تا بتواند سطح حفظ حریم خصوصی تراکنش‌های بیت کوین را اندازه‌گیری کند. این قابلیت رایگان، از 50 فرایند کاوشی استفاده کرده و به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد که متوجه شوند چه‌ مقدار اطلاعات در مورد هویت آنها، آشکار شده است. در مرحله بعدی، والت‌ها و صرافی‌ها قادر خواهند بود که از این قابلیت برای اطلاع‌رسانی به کاربران در مورد اینکه چه مقدار از اطلاعات آنها فاش خواهد شد، قبل از انجام تراکنش‌ها، استفاده کنند.

برخلاف پروتکل‌هایی مثل زد کش، مونرو و دش، در شبکه بیت کوین هیچ اقدامی برای مبهم‌سازی تراکنش‌ وجود ندارد. بلاکچیر ابزار سنجش حریم خصوصی را به‌ صورت رایگان ارائه می‌کند و امیدوار است که کاربران بیت کوین بتوانند مقداری از حریم خصوصی خود را پس بگیرند و حفظ کنند.

 

1400/6/29

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها