جنسلر SEC به وارن می گوید: سرمایه گذاران رمزنگاری شده به اندازه کافی محافظت نمی شوند

جنسلر SEC به وارن می گوید: سرمایه گذاران رمزنگاری شده به اندازه کافی محافظت نمی شوند

جنسلر SEC به وارن می گوید: سرمایه گذاران رمزنگاری شده به اندازه کافی محافظت نمی شوند.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در پاسخی ، به سناتور الیزابت وارن گفت: سرمایه گذاران رمزنگاری به اندازه کافی محافظت نمی شوند. وی افزود: اولویت قانونی باید بر معاملات رمزنگاری، اعطای وام و پلتفرم های [مالی غیر متمرکز] متمرکز باشد. او از مقررات عمومی برای نوشتن قوانین و محافظت ازتجارت و وام دادن به ارزهای دیجیتال سود می برد. جنسلر در این نامه از اختیارات SEC در صنعت رمزنگاری می‌پوید و در مورد اقدامات نظارتی کنگره سوال می‌پرشد و درخواست می‌کند تا 28 جولای به سوالات وی پاسخ داده شود.

جنسلر در سخنرانی اخیر خود گفت اقتصاد رمزنگاری هنوز یک “غرب وحشی” است و از کنگره خواست تا به SEC قدرت بیشتری برای تنظیم صنعت اعطا کند. “وارن” که یکی از مدافعان قدیمی صنعت است و اکنون رییس کمیته فرعی بانکداری سنا در زمینه سیاست اقتصادی است، در جلسه اخیر بانکداری سنا گفت: رمزنگاری به جای اینکه سیستم مالی خود را به هوس بانک های غول پیکر بسپارد، سیستم را به هوس می اندازد. گروهی سایه دار و بی چهره از برنامه نویسان و ماینرها برای من بهتر به نظر نمی‌رسد.

نامه جنسلر در میان تلاش لابی شکست خورده صنعت رمزنگاری برای ایجاد معافیت ماینرها و سایر اعتبارسنجان شبکه برای طرح زیربنایی 1 تریلیون دلاری دولت بایدن، که در اوایل این هفته به تصویب مجلس سنا رسید، منتشر می شود. این لایحه شامل مواردی برای افزایش الزامات گزارش مالیات‌های رمزنگاری شده برای افزایش درآمد 28 میلیارد دلاری دولت فدرال در طول یک دهه بود.

 

 

21 مرداد 1400

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها