جمع آوری 60 میلیون دلار سرمایه توسط شرکت Elliptic

شرکت بلاک چین Elliptic، مبلغ 60 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرد.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Elliptic ، مبلغ 60 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C خود به سرپرستی Evolution Equity Partners و غول سرمایه گذاری ژاپنی SoftBank جمع آوری کرده است.

Elliptic مستقر در لندن که در سال 2013 تأسیس شد، به موسسات مالی سنتی، fintech ها، آژانس های دولتی و مشاغل رمزنگاری برای مجموعه ای از جرایم مالی و راه حل های تحقیقاتی مربوط به ارزهای رمزنگاری  طراحی شده ، خدمات رسانی می کند.

این شرکت قصد دارد از منابع جدید برای تحقیق، همچنین توسعه‌ی تیم ایالات متحده خود استفاده کند. ریچارد سیوالد ، موسس و مدیر شرکای Evolution Equity ، نیز به عنوان بخشی از این قرارداد به هیئت مدیره Elliptic ملحق می شود.

SoftBank در چند ماه گذشته سرمایه گذاری های عظیمی در زمینه رمزنگاری انجام داده است. در ماه جولای SoftBank مبلغ 200 میلیون دلار در بزرگترین صرافی رمزنگاری برزیل ، Mercado Bitcoin سرمایه گذاری کرد و در  ماه گذشته مبلغ 680 میلیون دلار در شرکت فوتبال فرانسوی NFT Sorare سرمایه گذاری کرد .

طبق مصاحبه ای اختصاصی، Antinalysis  یک ابزار ردیابی رمزنگاری darknet ، اکنون تا حدی از منبع داده قدیمی از Elliptic پشتیبانی می کند.  Antinalysis  اکنون نیز در clearnet  بخشی از وب که برای همه در دسترس عموم است، قابل دسترسی است.

forkast.news

1400/7/20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.