جمع آوری سرمایه پروتکل Drift

جمع آوری سرمایه پروتکل Drift

جمع آوری سرمایه پروتکل Drift

پروتکل Drift مبتنی بر سولانا، 3.8 میلیون دلار سرمایه جمع آوری می کند.

 

در حالی که ارزش توکن بومی شبکه بلاک چین سولانا در این هفته با جهش 31.4 درصدی افزایش یافته است، پلت فرم مبادله دائمی مبتنی بر سولانا با نام  Drift  ، اعلام کرد که مبلغ  3.8 میلیون دلار از سرمایه گذاران استراتژیک جمع آوری کرده است. در همان زمان Drift راه اندازی شبکه اصلی آلفا خود را پس از چندین ماه کار سخت، اشکال زدایی و ساختن نرده های امنیتی، اعلام کرد.

در حالی که صرافی‌های متمرکز مانند Binance، FTX، Bybit و Bitmex مبادلات دائمی مبتنی بر رمزنگاری را ارائه می‌کنند، رقبای مالی غیرمتمرکز (defi)  قصد دارند حجم زیادی از حجم معاملات این پلتفرم‌های معاملاتی را در اختیار بگیرند.

تعدادی از برنامه های غیرمتمرکز (dapps)  مانند dYdX، Mango Markets و MCDEX تلاش می کنند در این مسیر حرکت کنند. در 25 اکتبر یک پلت فرم مبادله دائمی مبتنی بر سولانا به نام پروتکل Drift   شبکه اصلی خود را راه اندازی کرد.

این پروژه مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض «دریفت آلفا تیکت» (NFT)  را اعلام کرد و تیم پلتفرم 3.8 میلیون دلار از سرمایه‌گذاران جمع‌آوری کرد.

دریفت روز دوشنبه اعلام کرد : Drift Alpha Ticket مجموعه‌ای از 1500 NFT است که توسط Drift از طریق پاداش دادن به کاربران اولیه Discord و مشارکت آن با پروژه‌های defi و NFT در شبکه Solana منتشر شده است.

هدف این پروژه پشتیبانی از توکن های ناشی از SOL و ETH است و هدف آن این است که “مسیری یک طرفه برای تبدیل شدن به برترین بورس اوراق بهادار غیرمتمرکز سولانا” باشد.

 

news.bitcoin

1400/8/5

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها