“جانت یلن” وزیر خزانه داری به طور خصوصی در حال لابی از قانونگذاران علیه اصلاحات رمزنگاری

برای پیشنهاد جدید مالیات بر ارزهای رمزنگاری در لایحه زیرساختی 1 تریلیون دلاری که در هفته گذشته مود بحث بود

“جانت یلن” وزیر خزانه داری به طور خصوصی در حال لابی از قانونگذاران علیه اصلاحات رمزنگاری.

 

برای پیشنهاد جدید مالیات بر ارزهای رمزنگاری در لایحه زیرساختی 1 تریلیون دلاری که در هفته گذشته مود بحث بود، دواصلاحیه ارائه شد: یکی با حمایت سناتورها مارک وارنر، راب پورتمن، کیرستن سینما و دیگری حمایت ارزهای رمزنگاری توسط ران وایدن، سینتیا لومیس، و پت تومی. بر اساس گزارشاتی، جانت یلن با نمایندگان مجلس صحبت کرد تا نسبت به اصلاحیه سناتور تومی و همراهان اعتراض کنند و به دنبال لابی خصوصی با قانونگذاران علیه اصلاحات رمزنگاری بوده است، زیرا کاخ سفید به دنبال محدودیت قانونگذاری است.

پیشنهاد مالیات بر ارزهای رمزنگاری شامل دو بخش کلیدی است: 1) پرداخت بیش از 10.000 دلار به خدمات درآمد داخلی (IRS) گزارش شود. 2) کارگزاران رمزنگاری فرم 1099 را برای معاملات رمزنگاری استفاده کنند.

از طرفی این تعریف که کاگزار یعنی ماینرها و توسعه دهندگان، باعث ایجاد سروصدا در جامعه رمزنگاری شده، زیرا ماینرها و توسعه دهندگان کاربران خود را نمی‌شناسند، پس گزارش به IRS غیر ممکن است.

در مقابل اصلاحیه رمزنگاری وارنر-پورتمن-سینما فقط ماینرهای اثبات شده را معاف می کند و این باعث نگرانی بیشتر می شود که دولت در حال انتخاب برندگان و بازندگان در زمینه نوآوری است. با این وجود، این اصلاحیه مورد حمایت کاخ سفید قرار گرفته است. این طرح توسط سناتور پورتمن و وزارت خزانه داری ایجاد شده است.

 

17 مرداد 1400

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها