تپروت مهم‌ترین ارتقای شبکه بیت کوین

تپروت مهم‌ترین ارتقای شبکه بیت کوین

تپروت مهم‌ترین ارتقای شبکه بیت کوین

تپروت چیست؟

 

تپروت مهم‌ترین ارتقای شبکه بیت کوین از زمان آپدیت افزایش ظرفیت بلاک در سال ۲۰۱۷ (۱۳۹۶) است که تحت عنوان سگویت (SegWit) از آن یاد می‌شود). مخفف عبارت Segregated Witness است(.

تپروت فارغ از اینکه بیت کوین را بهبود می‌بخشد، یادآوری می‌کند که بیت کوین یک فناوری است؛ یک فناوری که این پتانسیل را دارد که در صورت لزوم و برای بهبود قابلیت استفاده و تجربه کاربری، تغییر کند.

کارآفرینان باانگیزه حوزه ارزهای دیجیتال، همچنان مشغول توسعه ارزها و پروژه‌های جدیدی هستند که قصد دارند بیت کوین را از بین ببرند یا جایگزین آن شوند. موفقیت تپروت نشان‌دهنده این است که بیت کوین می‌تواند با تغییرات جدید سازگار شود.

بیت کوین به دلایل زیر، یک سرمایه‌گذاری منحصربه‌فرد در زمینه فناوری است:

بیت کوین نقدشونده است

بیت کوین در مقایسه با بسیاری از سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر دیگر، نقدشوندگی بسیار بالایی دارد. به‌عنوان مثال، خرید بخشی از سهام مالکیتی شرکت‌هایی که در حوزه فناوری فعالیت می‌کنند، نقدشوندگی خیلی کمتری نسبت به بیت کوین دارد.

بیت کوین شفاف است

بیت کوین همه به‌روزرسانی‌هایی که در دست اجرا هستند، همه تغییراتی که پیشنهاد شده‌اند و همه پیشنهاداتی که رد شده‌اند را به‌طور واضح و شفاف در معرض عموم قرار می‌دهد.

کل بازار در دسترس بیت کوین خیره‌کننده است

فارغ از اینکه آن را به‌عنوان یک فناوری برای تسویه پرداخت‌ها، ذخیره ارزش یا ارز ذخیره جهانی در نظر بگیرید، کل بازار در دسترس بیت کوین، حتی از بزرگ‌ترین بازارهای عمومی موجود در حوزه فناوری هم بزرگ‌تر است.

 

1400/6/5

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *