توکن PERL

توکن PERL

توکن PERL

پروتکل پرلینکس و توکن PERL

 

پروتکل پرلینکس به کاربران اجازه می‌دهد انواع مختلف دارایی‌ها را از طریق استخراج نقدینگی و تولید دارایی‌های مصنوعی با یکدیگر ترکیب کنند. دارایی‌های مصنوعی به صورت توکن‌های pxXYZ ساخته می‌شوند و این توکن‌ها می‌توانند به شکل‌های مختلفی وجود داشته باشند. هر کدام از آنها نمایانگر یک دارایی توکنیزه شده بر روی بلاکچین است که از جمله آنها می‌توان به pxGold (طلای توکنیزه شده)، pxOil (نفت توکنایز شده) و pxCarbon (کربن توکنی شده) اشاره کرد.

ترکیب هیبریدی دارایی‌های مصنوعی با استخراج نقدینگی که PerlinX ارائه می‌دهد، به ندرت در فضای ارزهای دیجیتال دیده می‌شود. این پروژه دارای تیمی نسبتا قوی و سرمایه گذاران سازمانی بزرگ است؛ اما زمان ثابت می‌کند که پروتکل پرلینکس تا چه حد می‌تواند موفق باشد.

پروتکل پرلینکس جدیدترین پلتفرم مشتقات کریپتویی است. با امکان ساخت دارایی‌های مصنوعی وثیقه گذاری شده در کنار بازارسازی خودکار، پرلینکس و توکن PERL به عنوان یک پلتفرم مصنوعات کریپتویی در کنار پروژه‌های همچون UMA و سینتتیکس (Synthetix) قرار می‌گیرد.

به علاوه، ترکیب هیبریدی دارایی‌های مصنوعی با استخراج نقدینگی، به ندرت در فضای ارزهای دیجیتال دیده می‌شود.

در حال حاضر، صرافی‌های بالانسر و بایننس این رمز ارز را لیست کرده‌اند و می‌توان از این اکسچنج‌ها توکن PERL را خرید و فروش کرد. برای نگهداری این رمز ارز نیز می‌توان از تراست ولت و متامسک استفاده کرد.

در حال حاضر رتبه این رمز ارز در رتبه ۶۳۴ از نظر حجم معاملات قرار دارد و حجم بازار آن حدود ۲۴ میلیون دلار است.

 

1400/6/7

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها