توکن شیبا اینو (Shiba Inu)

آشنایی با توکن شیبا اینو (Shiba Inu)

شیبا اینو یک توکن ERC-20 است که رتبه ۲۵۱۰ را در بازار رمزارزها دارا می باشد. این توکن ناشناخته حتی وایت پیپر برای معرفی و نقشه راه خود ارائه نداده است. پس از چندین ساعت جستجو در خصوص این توکن، به این نتیجه رسیدیم که هیچ اطلاعات رسمی و موثقی از این توکن منتشر نشده است.

اخیرا در نتیجه پامپ و دامپ قیمت، نام این توکن بیشتر به گوش می خورد و به نظر می رسد به وسیله ای برای کسب سود برخی افراد و سو استفاده آن ها از سرمایه گذاران خرد تبدیل شده است.

این اولین توکن ضعیفی نیست که توسط تبلیغات و رسانه ای شدن برای مدت کوتاهی معروف شده است. برخی افراد در نتیجه این فریب ها بخشی یا تمامی سرمایه خود را از دست داده اند.

 

توکن شیبا اینو در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ قابل معامله است. صرافی دیگری که امکان معامله توکن شیبا اینو را فراهم می کند صرافی وان اینچ است. صرافی Hotbit نیز از این توکن پشتیبانی میکند.

 

در حال حاضر کیف پول کوین بیس (Coin base) از توکن شیبا اینو پشتیبانی می کند. این برنامه از بیتکوین، بیتکوین کش، لایتکوین، اتریوم، اتریوم کلاسیک، XRP، استلار لومنز Stellar Lumens، داگ کوین و همچنین کلیه توکن‌های ERC20 (از جمله USDC و DAI ) پشتیبانی می‌کند.

البته به این نکته توجه کنید که امکان استفاده از کیف پول کوین‌بیس به دلیل تحریم ها در داخل ایران وجود ندارد.

1400/6/9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.